TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

utorent pobieranie

Tematyka dotycząca bezpośredniej wymiany plików, czyli p2p

utorent pobieranie

Postprzez Nora » 15 Lut 2008, 13:30

PostUA:


Witam
mam program utorent windows xp i SP2 internet 2MB/s kabel do internetu idzie z klatki do komputer do (karty sieciowej) w domu nie mam routera ani modemu dostawca internetu Air bites polska


np:: gdy na próbę ściągam z legaltorrents.pl/ i jest dużo
sedów i perów to
pobiera mi pliki z prędkością 22.3kB/s


utorent jak sprawdzam czy ma odblokowane porty to ma odblokowane
:roll:
Nora
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 34
Dołączenie: 19 Sty 2007, 21:10

hmmm

Postprzez ksysumen » 15 Lut 2008, 17:36

PostUA:


a może masz limity ustawione, sprawdź czy masz sieć DHT włączoną, przyczyn może być wiele, acha i jak ściągasz to daj wymuszony start, ale ja stawiam na sieć DHT i źle skonfigurowane limity. I to chyba na tyle. Powodzenia.
Jeśli pomogłem to ty zrewanżuj się dla mnie i daj +
jakieś problemy to pisz na gg 5116252...
ksysumen
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 76
Dołączenie: 21 Sty 2008, 23:56

Re: utorent pobieranie

Postprzez RIKERorg » 16 Lut 2008, 15:14

PostUA:


Nora napisał(a):Witam
mam program utorent windows xp i SP2 internet 2MB/s kabel do internetu idzie z klatki do komputer do (karty sieciowej) w domu nie mam routera ani modemu dostawca internetu Air bites polska


np:: gdy na próbę ściągam z legaltorrents.pl/ i jest dużo
sedów i perów to
pobiera mi pliki z prędkością 22.3kB/s


utorent jak sprawdzam czy ma odblokowane porty to ma odblokowane
:roll:


Perrów musi być mniej niż seedów :D
Awatar użytkownika
RIKERorg
Postujący
Postujący
 
Posty: 117
Dołączenie: 07 Paź 2007, 17:12

Postprzez madezryps17 » 21 Lut 2008, 11:34

PostUA:


prawdopodobnie masz zmienne ip co powoduje tak słabe transfery przy łączu 2mb
P.S w czym masz neta (chello,tp,vectra)??
Awatar użytkownika
madezryps17
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 82
Dołączenie: 11 Mar 2007, 13:29
Miejscowość: Radom

Postprzez Spalek » 23 Lut 2008, 13:41

PostUA:


Ustaw pobieranie na 400KB wysyłanie na 25KB. Ustaw limit połaczeń na torrent: 8000. Poczekaj przez ok 30 min wtedy powinno ładnie lecieć. Pamiętaj pobieraj pliki gdzie jest dużo seedów mniej peerów. Najlepiej nie od osób które mieszkają w polsce... dlaczego? Bo SPECJALNIE ustawiają mniejsze prędkości wysyłania niż jest przeznaczona ona na daną osobę...
Spalek
Postujący
Postujący
 
Posty: 114
Dołączenie: 28 Sty 2008, 23:02

Postprzez Kamel » 10 Kwi 2008, 22:20

PostUA:


Witam jeśli można to też Spalek mi powiesz jak mam ustawić Utorrenta? Bo jestem zielony w sprawach p2p napisz na PW jeśli możesz :) .
Kamel
Postujący
Postujący
 
Posty: 186
Dołączenie: 25 Sie 2006, 13:38
Miejscowość: mielec

Postprzez Spalek » 11 Kwi 2008, 17:22

PostUA:


@kamil to zależy jaki masz internet [chodzi mi tutaj o prędkość i czy masz radiówkę,dsl,asdl itd.] Podam Ci przykładową moją konfigurację do utorrent [posiadam neostrade 512kbps].Po pierwsze sprawdź czy masz odblokowany port,który jest przypisany w utorrent[ kiedy mamy odblokowany będzie zielona V widoczna na screenie] Image w ustawieniach przestaw abyś miał tak jak ja Imagepotem to Image ! Pamiętaj najlepiej pobieraj pliki gdzie jest bardzo duża liczba seedów a mniejsza peerów ! nie sęp na pliki, udostępniane przez POLAKÓW [bez obrazy alę specjalnie ustawiają najmniejszą prędkość up] lepiej poszukać danego pliku na zagranicznej stronie z plikami torrent i wtedy ją pobrać. Jeżeli pomogłem podziękuj
Spalek
Postujący
Postujący
 
Posty: 114
Dołączenie: 28 Sty 2008, 23:02

Postprzez Kamel » 11 Kwi 2008, 17:49

PostUA:


Jednym słowem dziękuję!! Chociaż że porty mam zablokowane to te 13,5 kB/s mnie cieszy :D.
Kamel
Postujący
Postujący
 
Posty: 186
Dołączenie: 25 Sie 2006, 13:38
Miejscowość: mielec


Powróć do P2P - Wymiana plików

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron