TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

uTorent problem z polaczeniem

Tematyka dotycząca bezpośredniej wymiany plików, czyli p2p

uTorent problem z polaczeniem

Postprzez edita » 27 Wrz 2008, 18:16

PostUA:


Mam program uTorrent . Od pewnego czasu cały czas ściągam z prędkością max.30kb/s Mam Netie 1Mb. W dodatku mam cały czas info "Brak połączeń przychodzących.Jeśli ten status utrzymuję się dłużej, może on oznaczać problem z konfiguracją twojej sieci." Proszę jeżeli ktoś wie jak zrobić aby było dobrze to proszę o pomoc. Z góry dziękuję.
edita
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączenie: 27 Wrz 2008, 18:00

Re: uTorent problem z polaczeniem

Postprzez Dawid255151 » 27 Wrz 2008, 20:30

PostUA:


Jeśli coś się pobiera z małą prędkością może to być wina przeciążenia serwera, a co do braków połączenia to może jest to wina programu albo firewella jeśli używasz może on ci blokuje porty, najlepiej przeinstaluj utorrent.
Awatar użytkownika
Dawid255151
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2064
Dołączenie: 04 Lis 2007, 18:37
Pochwały: 2

Re: uTorent problem z polaczeniem

Postprzez edita » 29 Wrz 2008, 11:48

PostUA:


Przykro mi lecz twoja odpowiedź mi niewiele pomogła ale dziękuję Dawidzie.
edita
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączenie: 27 Wrz 2008, 18:00

Re: uTorent problem z polaczeniem

Postprzez SerwisOmega.pl » 29 Wrz 2008, 12:21

PostUA:


jeśli nie instalowany był w między czasie firewall albo antywirus który dodatkowo blokuje porty i masz najnowszą wersję utorrent to wytłumaczenie jest tylko jedno:
"niedobry" admin zablokował porty torrenta
można jeszcze próbować zmienić standardowy port na inny
Tomasz Janas
[email protected]
SerwisOmega.pl
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 8
Dołączenie: 27 Wrz 2008, 22:35
Miejscowość: Warszawa


Powróć do P2P - Wymiana plików

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników