TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Village (osada)

Rozmowy na tematy związane z filmem. Opisy, recenzje.

Postprzez LucaS » 19 Paź 2006, 19:10

PostUA:


Osada? heh...

Najgorszy film obok "8-mej Mili" jaki oglądałem :)
Było, minęło...
LucaS
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2820
Dołączenie: 11 Maj 2006, 21:45
Pochwały: 7

Postprzez Hpest » 19 Paź 2006, 19:56

PostUA:


kukaszr

Piła to zaj.....y film jednym słowem, takie filmiki lubię. :)

Avatar ? Mała zmiana ;)

LucaS

Film "8 mila" nie był aż tak słaby, chociaż spodziewałem się zupełnie innej fabuły. :P
Awatar użytkownika
Hpest
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1568
Dołączenie: 23 Lip 2005, 22:37
Miejscowość: [E]lita..

Village(Osada)

Postprzez Snoopy1 » 20 Lis 2006, 20:52

PostUA:


Jak dla mnie najgorszy film, który oglądałem.Już chyba "Kwarantanna" wydaje mi się leszpa, chociaż uważałem ją za najgorszy film aż do obejrzenia "Osady".Myślałem że zacznie się coś dziać,kiedy ta dziewczyna przyniesie te lekarstwo do osady, a tu koniec filmu:smile: .Nie polecam,nawet jeśli kumpel dawałby ci za darmo płytę z tym filmem.Szkoda czasu, już lepiej jest przeznaczyć swój czas na obejrzenie filmu przyrodniczego, niż oglądanie tego kiczu.Będzie dużo większy pożytek, niż nudzenie się na tym "filmie".
Awatar użytkownika
Snoopy1
Postujący
Postujący
 
Posty: 369
Dołączenie: 19 Lis 2006, 20:15
Miejscowość: Świdnik

Chała jakich mało

Postprzez Banas » 31 Sie 2007, 16:47

PostUA:


Poszedłem na to i półtorej godziny czekałem aż sie akcją rozkręci i nic. :/ 15zł poszło na spacer po czerwone jagódki ;P
Widzę szczyt a za szczytem zaszczyt za zaszczytem.
Awatar użytkownika
Banas
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 8
Dołączenie: 18 Sie 2007, 22:29
Miejscowość: Kalisz

Postprzez nawrok888 » 31 Sie 2007, 22:24

PostUA:


ooo ja widziałem gorsze filmy...mianowicie "Martwy Krzyk" i "Dom Usherów"...to se obejrzyjcie to zmienicie zdanie o "Osadzie"....w porównaniu z tymi filmami "Osada" to jest super produkcja...a tak w ogóle to nawet zły nie jest ten film...fabuła jest ciekawa ale reszta (np. akcja) troche nieudane...


elo pzdr
Piszę poprawnie po polsku.

Nie dyskutuj z idiotą... Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem....
Awatar użytkownika
nawrok888
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 754
Dołączenie: 22 Sie 2007, 19:15
Miejscowość: Inowrocław
Pochwały: 3

Poprzednia

Powróć do Film

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron