Witam
Mam problem z wycieciem jednego fragmentu z filmiku *.mpg. Uzywam programu Virtual Dub Mod PL sciagnietego z instalki.pl. Zaznaczam fragment do wyciecia daje zeby mi go zapisal na dysk i cos jest nie tak. Podczas zapisywania plik orgromnie zwieksza swoja wielkosc a ma tylko nie cale 15min. Czy moze mi ktos dokladnie wytlumaczyc jak wyciac ten fragmen bez utraty obecnej jakosci obrazu no i zeby ten fragment mial jak najmniejesza wielkosc.



