TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

wgląd w zarhiwizowane dane z komórki (bez telefonu)

Tematy związane z telefonią komórkową.

wgląd w zarhiwizowane dane z komórki (bez telefonu)

Postprzez alan » 17 Lis 2005, 11:52

PostUA:


Niestety straciłem telefon (nokia 6610i) a wraz z nim listę kontaktów. Jakiś czas temu zrobiłem kopię zapasową danych w komputerze (plik o rozszerzeniu .nfb). Niestety nie potrafie go otworzyć przy użyciu programu NokiaSuite - program sugeruje jedynie wgranie danych do telefonu.
Czy ktoś wie, jak mógłbym otworzyć ten plik w komputerze i odzyskać listę kontaktów. Wgranie danych do komórki nie wchodzi na razie w grę, bo w zastępstwie mam hwilowo starego Siemensa A50.
alan
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 17 Lis 2005, 11:45

Pożycz sobie od kogas nokie.

Postprzez judasz » 17 Lis 2005, 12:02

PostUA:


a czy czasami nie powienieneś kontakty wyeksportować do innego formatu z
Nokii ?
INSTALKI.pl - programy, spolszczenia, kodeki, antywirusy, nagrywanie, komunikatory,
pełne wersje gier, odtwarzacze, tworzenie muzyki, p2p, tv player, ...

Ludzie cię oszukują, klamią, zostawiają, zmieniają się, a 100 kg jest zawsze 100 kg !
Awatar użytkownika
judasz
Postujący
Postujący
 
Posty: 266
Dołączenie: 25 Lut 2005, 15:19
Miejscowość: Żagań


Powróć do Telefonia komórkowa - GSM, UMTS, WiMAX, LTE

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Majestic-12 [Bot]