TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Wgrywanie tekstu i nakładka polska

Posty związane z oprogramowaniem na rodzinę kalkulatorów graficznych Texas Instruments.

Wgrywanie tekstu i nakładka polska

Postprzez PiasQ » 22 Sty 2008, 17:51

PostUA:


Witam, jestem użytkownikiem TI-89 Titanium.
Mam OS 3.01 i właśnie chcę go zaktualizować na 3.10. W tym akurat nie problem. Na stronie TI nie mogę ściągnął nakładki z językiem Polskim (nie ma takiej dostępnej opcji). Ma ktoś może i mógłby wysłać?
Druga sprawa:
Czy istnieje możliwość napisania na komputerze tekstu (lub wzorów) i wysłania tego do kalkulatora (żeby czytał to w notatniku albo czymś podobnym).
Z góry dzięki i pozdrawiam.
PiasQ
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączenie: 22 Sty 2008, 17:45

Postprzez PiasQ » 24 Sty 2008, 17:36

PostUA:


Dzięki za szczere chęci ;), ale sobie poradziłem ;]
Plik z lokalizacją pobrałem wchodząc w download lokalizacji innego języka i wpisując w adresie przeglądarki PL zamiast oznaczenia tamtego języka
Co do programu tekstowego - polecam WordRider i Hibview :)
PiasQ
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączenie: 22 Sty 2008, 17:45

Postprzez Mirahz » 28 Sty 2008, 03:34

PostUA:


Dobrze, ze opisales rozwiazanie, moze ktos skorzysta. Dzieki i Pzdr.
Awatar użytkownika
Mirahz
Administrator
Administrator
 
Posty: 1802
Dołączenie: 10 Maj 2004, 20:40
Miejscowość: Polska
Pochwały: 6
Sprzęt: Samsung NP530, Huawei P30 Pro

Postprzez lukas4 » 04 Lut 2008, 00:56

PostUA:


a moze mi ktos powiedziec jak poprawnie wgrac jakies oprogramowani np hibview??? bo nie mam pojecia :)
lukas4
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 6
Dołączenie: 02 Cze 2007, 20:33


Powróć do Aplikacje

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]

cron