TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Elo mam problem sciagnelem se tego Commandosa 2 (wreszcie) i teraz jak na złosc jakis chu* zrobil haslo na plikach win rar i nie moge tego rozpakowac please czy macie albo znacie stronke lub soft ktory umozliwi mi w prosty i w miare szbki sposob hasełko do tego ?? (jak cos to program freeware bo wiem ze istniejo programy takiego typu ale są shareware i mozna odblokowac hasla tylko na 2 litery ) z gory wielki THX i POZDRO
W forum jest taka opcja "szukaj" jest to swietne na rzedzie zwlaszcza dla osob nowo dolaczajacych warto z nej korzystac bo potem jest tak tematow dotyczacych tego samego problemu jest wiecej niz innych mam na mysli to ze temat juz byl.A oprocz tego jest jeszcze google ktore tez nie gryzie i dla chcacego wszystko da sie znalezc.
1 -szukanie na wyszukiwarce ...po wpisaniu elementów: "
"jak+założyć+radio+internetowe" wyszkoły mi 2144 wyniki! jak dla mnie znalezienie czegoś przez wyszukiwarke to na dłuższą mete syzyfowa praca...
2 -program: "Advanced RAR Password Recovery" -plik 64mb zabezpieczony chasłem otwiera 3.5 h!!!! Troche za dużo... jeszcze go nie otwarłem Ma ktoś jakiś inny program?
Chciałbym umrzeć we śnie jak mój dziadek... a nie jak jego pasażerowie głośno krzycząc
to jeszcze nic ja mam te pierdzielone Commandos 2 i to wazy 1.81 GB MA KTOS LINKA DO TEGO PIE*RZ*NE*O łamacza hasła ?? tylko zeby to nie byl zaden shareware .... PLEASE !!!!!!!!!!!!!!
Dan-D napisał(a):to jeszcze nic ja mam te pierdzielone Commandos 2 i to wazy 1.81 GB MA KTOS LINKA DO TEGO PIE*RZ*NE*O łamacza hasła ?? tylko zeby to nie byl zaden shareware .... PLEASE !!!!!!!!!!!!!!