witam,
mam program Windows Movie Maker chcialbym sie dowiedziec jak zapisac juz obrobiony film na plycie dvd. w ogole jak go przemienic zeby otworzyl sie jako normaly film (w normalnym programie all player itp)
UA:



UA:
Zapisz plik filmowy(patrz obrazek na dole). Plik, o ile dobrze pamiętam, zapisze sie w formacie wmv. Później możesz go nagrać na jakąś płytę np. poprzez Nero. Niestety nie wiem czy film taki będzie działał na stacjonarnym DVD.
