TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Witam państwa! Prosze o pomoc.

Tematy związane z obróbka, edycją, konwersją plików foto, audio oraz video.

Witam państwa! Prosze o pomoc.

Postprzez kukaszr » 28 Sie 2008, 21:47

PostUA:


Witam, czy ktoś z Państwa chciał by poświęcić chwilkę swojego czasu i wykonać dla mnie logo?
Mianowicie potrzebuje trzy litery przedstawione w krzykliwych kolorach:

POMARAŃCZOWYCH CZARNYM OSTRY ZIELONY SZARY-SREBRNY.

Chodzi mi tutaj o trzy literki: PSK, umieszone np. na pace małego dostawczaka czy czyms podobnym.

Będe wdzięczny za pomoc! Z góry dziękuje!

Kukaszr!
Chciałbym umrzeć we śnie jak mój dziadek... a nie jak jego pasażerowie głośno krzycząc :D
Awatar użytkownika
kukaszr
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2050
Dołączenie: 29 Gru 2005, 12:16
Miejscowość: Poznań
Pochwały: 2

Re: Witam państwa! Prosze o pomoc.

Postprzez nawrok888 » 29 Sie 2008, 11:31

PostUA:


hehehe....u mnie po mieście koleś jeździ żukiem i ma właśnie psk na pace wymalowane sprayem xD tylko, że chyba srebrno-granatowo-czarne te literki a paka niebieska....jak go gdzieś zobaczę to Ci mogę dać foto xD

pozdro!
Piszę poprawnie po polsku.

Nie dyskutuj z idiotą... Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem....
Awatar użytkownika
nawrok888
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 754
Dołączenie: 22 Sie 2007, 19:15
Miejscowość: Inowrocław
Pochwały: 3


Powróć do Obróbka Foto, Audio, Video

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron