TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Włamanie na skrzynkę gmail. komputer i tablet

Problemy dotyczące sieci Internet, konfiguracja sieci LAN, WLAN, konfiguracja serwerów. Rozdzielanie połączeń internetowych. Rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem. Routery, huby, switche, anteny itp.

Włamanie na skrzynkę gmail. komputer i tablet

Postprzez Gośk » 25 Lip 2016, 10:46

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.0) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/49.0.2623.112 Safari/537.36


Witam!

Zalogowałam się na forum, aby uzyska pomoc w niepokojącej sprawie. Ktoś dostał się na moją skrzynkę mailową i wysyłał z niej maile. Pewnego dnia zorientowałam się, że wysłane zostały wiadomości, których nie byłam autorem. Kilka dni później hasło do skrzynki zostało zmienione. Próbowała je odzyskac, dostałam od google kod aktywacyjny na inną skrzynkę niestety nie zadziałał. Nie wszystkie maile, które wysyłał dochodziły do adresatów czy można sprawdzic, co się z nimi stało? Jak można odzyskac dostęp do skrzynki? Czy można odzyskac skasowane wczesniej wiadomości? Ktoś robił to zdalnie poza moim komputerem? Czy łatwo namierzyc taką osobę? Czy da się ustalic urządzenia, z których wysyłane były fikcyjne wiadomości i adres IP tych osób, które to robiły?
Kolejna rzecz to komputer i tablet. Sprzęty te dziwnie się zachowują. Niektóre strony w ogóle się nie otwierają. Kiedyś wziełam tablet do ręki i na dole wyświetlacza pojawił się komunikat Wysyłanie wiadomości UCDC, kilka dni później Wysyłanie wiadomości USSD. Wygooglowałam. Czy znacie kogoś, kto mógłby sprawdzic te informacje? Prosze o pomoc.
Gośk
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączenie: 24 Lip 2016, 21:31

Re: Włamanie na skrzynkę gmail. komputer i tablet

Postprzez kajetan.spieker » 25 Lip 2016, 18:29

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/51.0.2704.103 Safari/537.36


Zgłoś na policję
kajetan.spieker
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 10
Dołączenie: 23 Kwi 2013, 18:13

Re: Włamanie na skrzynkę gmail. komputer i tablet

Postprzez Gośk » 26 Lip 2016, 13:15

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.0) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/49.0.2623.112 Safari/537.36


nie mogę, bo to właśnie policja. Potrzebuje kogoś kto zabezpieczy ślady
Gośk
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączenie: 24 Lip 2016, 21:31


Powróć do Sieć Internet, Sieci LAN, WLAN

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron