TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Własna licencja na przerobiony system Ubuntu

Tematyka związana z rodziną systemów operacyjnych Unix. Klony i pochodne danego systemu operacyjnego oraz inne typy OS

Własna licencja na przerobiony system Ubuntu

Postprzez VoVit.! » 09 Lip 2013, 18:00

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/27.0.1453.116 Safari/537.36


Witam.
Mam jedno pytanie, które wiąże się z problemem, z którym nie mogę sobie poradzić.
Przerabiam Ubuntu na własny system operacyjny i jest jeden kłopot. Chcę wydać na niego własną licencję. A żeby to zrobić, potrzebuję wprowadzić do tego systemu takie coś, że podczas instalacji tego systemu pyta nas o klucz produktu tak jak to jest w Windows'ach. Jeżeli ktoś wie jak to zrobić to proszę o pomoc. Będę wam wszystkim wdzięczny.
VoVit.!
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 09 Lip 2013, 17:56

Re: Własna licencja na przerobiony system Ubuntu

Postprzez chachu » 16 Sie 2013, 15:04

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:23.0) Gecko/20100101 Firefox/23.0


W jakim jezyku modyfikujesz jądro? W Linuxie pytać o klucz? :)
Pozdrawiam, chachu
chachu
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 6
Dołączenie: 16 Sie 2013, 14:49


Powróć do Unix / Linux / Inne typy OS

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron