TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

WMP nie odtwarza obrazu tylko sam dzwięk

Tematyka związana z kompresją i dekompresją obrazu oraz dźwięku.

WMP nie odtwarza obrazu tylko sam dzwięk

Postprzez grizlli27 » 08 Maj 2006, 11:46

PostUA:


Witam.Pomóżcie.Nagrałem kiedyś 3 krótkie filmiki kamerką internetową (nie pamietam jej nazwy) i potem przegrałem te filmiki na płytkę CDR.W międzyczasie zmieniłem komputer na inny,kamerkę sprzedałem i teraz nie mogę odtworzyć tych filmików ,ponieważ po otwarciu odtwarza się tylko dżwięk nie ma natomiast obrazu.Próbowałem już wszystkiego.Zainstalowałem Full pakiety kodeków i nadal nic...Może to już za mądre dla mnie mam prawie 60 lat,ale liczę na Waszą pomocHELP...

grizlli
mój e-mail: [email protected]
grizlli27
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączenie: 08 Maj 2006, 11:36

Postprzez 1jaa » 08 Maj 2006, 12:20

PostUA:


Czy allplayer , subedit player , vplayer też nie wyświetlają obrazu tylko sam dźwięk? Czy masz zainstalowanego ffdshow? Jeśli tak czy jest najnowszy?
Awatar użytkownika
1jaa
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1151
Dołączenie: 24 Sty 2006, 21:35
Pochwały: 2


Powróć do Kodeki

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników