Kurde... To samo mi się dzieje. Próbowałem instalki wmp11 i dupa! Nic nie chodzi! Pojawia się błąd AppName:wmplayer.exe AppVer: 11.0.5721.5145 ModName:unknown
ModVer: 0.0.0. Offset:45c7c033 .
Co teraz? Nie mogę wrócić na wmp 10, windows xp melduje o istnieniu nowszej wersji, a ta nie chodzi. Nakładka instalacyjna nie wchodzi. Czy pozostało tylko reinstalowanie systemu? Na wmp 10 miałem swoje listy odtwarzania, szkoda też innych programów...

[/url]