TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Wybór smartfona z dobrym aparatem

Tematy związane z telefonią komórkową.

Wybór smartfona z dobrym aparatem

Postprzez bordek » 23 Sie 2022, 13:39

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/103.0.0.0 Safari/537.36


Witam, szukam smartfona dla dziewczyny zależy nam głównie na bardzo dobrym aparacie myślałem nam iphone 13 pro, Samsung s22 ultra ewentualnie motorola Edge 30 Ultra (premiera była wczoraj) ewentualnie co innego polecacie?
bordek
Postujący
Postujący
 
Posty: 149
Dołączenie: 08 Sty 2015, 13:15
Sprzęt: Laptop Samsung

Re: Wybór smartfona z dobrym aparatem

Postprzez Donny » 27 Paź 2022, 10:30

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/106.0.0.0 Safari/537.36


Sam nie byłem przekonany do telefonów z ios, ale w koncu postanowiłem zakupić sobie właśnie iphone 14 i jestem miło zaskoczony - bateria wytrzymała, wytrzymuje 2 dni przy normalnym korzystaniu (wiadomo, ze jak się bawię to mniej). Aparat jak dla mnie bardzo dobry, wodoszczelność jest. . Główny aparat robi tak samo dobre zdjęcia jak i przedni. Udane zdjęcia w kiepskim świetle. . Nie odczułem żeby ram się zapychał chociaż regularnie go opróżniam i staram się nie zawalać zbędnymi aplikacjami w tle.

Myślę, ze dziewczyna będzie zadowolona.
Donny
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 28
Dołączenie: 12 Lut 2019, 08:38


Powróć do Telefonia komórkowa - GSM, UMTS, WiMAX, LTE

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron