przez lukasz_brt » 09 Wrz 2006, 18:23
UA:
czy ktoś może wie jak taki format [x264 *mp4] przerobić na *avi?? Oraz jak przerobić na *avi RMVB??
przydam się??? jeśli tak to popatrz troche do góry... o tak a teraz w prawo... widzisz ten zielony krzyżyk??? jeśli tak to klikaj i już
