TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

z Avi na DVD

Tematy związane z obróbka, edycją, konwersją plików foto, audio oraz video.

z Avi na DVD

Postprzez Yoo! » 08 Kwi 2006, 07:41

PostUA:


Witam, ten temat był juz poruszany, ale jakoś nic z nich nie wynikło, szukam programu, dzięki któremu mógłbym przerobić plik *avi na DVD, w bardzo szybki, łatwy sposób, najlepiej jakby był po polsku, ale nie musi :) tylko jakbyście mieli namiary na pełne wersje, bo niechce mieć niespodzianek w postaci jakiegoś loga na środku obrazu z filmu :) z góry dzięki za pomoć, pozdro4all :)
Awatar użytkownika
Yoo!
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1100
Dołączenie: 28 Cze 2005, 08:53
Miejscowość: PL

Postprzez kukaszr » 08 Kwi 2006, 08:36

PostUA:


probowałem wielu programow i zadny nie chciał nic przerpobic na format dvd w krotki czas... co najmniej 1-2h na film
Chciałbym umrzeć we śnie jak mój dziadek... a nie jak jego pasażerowie głośno krzycząc :D
Awatar użytkownika
kukaszr
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2050
Dołączenie: 29 Gru 2005, 12:16
Miejscowość: Poznań
Pochwały: 2

Postprzez niunka » 08 Kwi 2006, 09:26

PostUA:


To chyba nie ten dzial ?
Najszybszym konwenterem jest WinAvi Video Conventer najnowsza wersja jest chyba oznaczona numerem 7.1.Niestety nie jest to program darmowy,w wersi trial bedzie widoczne logo na ekranie.
I jeszcze jedno szybkosc konwenterowania nie idzie w parze z jakoscia.
Jezeli zalezy ci na jakosci to trzeba niestety poswiecic troche czasu.Polecam Diko.
Awatar użytkownika
niunka
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2410
Dołączenie: 08 Maj 2005, 15:21
Miejscowość: Kempten
Pochwały: 1

Postprzez Yoo! » 08 Kwi 2006, 11:24

PostUA:


jak mam wybieraćmiedzy jakością, a prędkością przerobienia filmu to wybieram jakość, a te 2 godziny to nie jest aż tak dużo,pozdro
Awatar użytkownika
Yoo!
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1100
Dołączenie: 28 Cze 2005, 08:53
Miejscowość: PL

Postprzez niunka » 08 Kwi 2006, 11:32

PostUA:


W diko ustawiajac np 5 razy konwersje bo taka jest mozliwosc to trzeba sie liczyc z tym ze bedzie to trwalo kilka godzin,ale jakosc jak normalne DVD,chociaz juz przy dwoch razach jakosc jest znacznie lepsza niz np po konwersi w Nero.
Awatar użytkownika
niunka
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2410
Dołączenie: 08 Maj 2005, 15:21
Miejscowość: Kempten
Pochwały: 1

Postprzez Cobra don Koller » 08 Kwi 2006, 12:41

PostUA:


a jak sciagnałem dvd w obrazie plyty i to jest na dyskuy wirtualnym to tez sie przerobi?
Awatar użytkownika
Cobra don Koller
Postujący
Postujący
 
Posty: 254
Dołączenie: 12 Lut 2006, 16:38


Powróć do Obróbka Foto, Audio, Video

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron