Tutaj możecie pisać o czym się tylko podoba, tematyka dowolna... niekoniecznie związana z oprogramowaniem.
Wyślij odpowiedź

z zamiast y i na odwrut

18 Mar 2007, 00:13

mam dziwnz problem z klawiatura gdy wciskam y wzskakuje mi z i na odwrt pomocy!!!!!!!!!!!!!!!

18 Mar 2007, 00:48

Wcisnij prawy CTRL, trzymając go dociśnij prawy SHIFT, przez sekunde trzymaj obydwa i puść jednocześnie.


Jak zrobisz dobrze to się naprawi ;]

18 Mar 2007, 01:20

Masz ustawione dwa jezyki PL i ... wciskasz lewy alt + shift masz zmianiony jezyk , albo na psaku obok tray mozesz zmienic.

18 Mar 2007, 02:33

niunka napisał(a):Masz ustawione dwa jezyki PL i ... wciskasz lewy alt + shift masz zmianiony jezyk , albo na psaku obok tray mozesz zmienic.


Rozwinę trochę wypowiedź niuńki

Jeżeli chcesz się na stałe pozbyć tego problemu(o ile system nie będzie reinstalowany ani formatowany dysk), żeby tak Ci nie przeskakiwało to wykonaj następujące kroki:

1. Kliknij koło tray'a przycisk


Image


prawym przyciskiem myszy "PL",


Image

i kliknij "Ustawienia..."


a jeśli go tam nie masz to w panelu sterowania -> Opcje regionalne i językowe -> zakładka "Języki" i kliknij szczegóły wyświetli Ci się menu z językam


Image


gdy już wkońcu pojawi Ci się to okienko...


Image


będziesz mieć dwie opcje i polski (214) zaznaczasz(klikasz) i usuwasz...


Image


w rezultacie pozostaje Ci tylko Polski (programisty) czyli ten który jest prawidłowy...


Image


klikasz "Zastosuj" i i "Ok" i masz problem z głowy o ile system nie będzie na nowo instalowany.
Wyślij odpowiedź