TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Za darmo na Steam - Worms

Giveaways, obniżki, bonusy, promocje na wszelakie gry

Za darmo na Steam - Worms

Postprzez fred » 09 Gru 2015, 13:43

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/47.0.2526.73 Safari/537.36


Chcąc otrzymać za darmo kultową grę Worms w postaci kodu na platformę Steam, należy wejść na stronę http://tnij.at/66027, i wypełnić stosowny formularz. W odpowiedzi otrzymamy wiadomość na podany przez nas adres e-mail. Za pośrednictwem otrzymanej wiadomości potwierdzamy subskrypcję. W ciągu 28 dni powinniśmy otrzymać klucz do gry.

Image
Awatar użytkownika
fred
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 872
Dołączenie: 05 Kwi 2011, 14:44
Miejscowość: Outworld
Pochwały: 5

Re: Za darmo na Steam - Worms

Postprzez Wekuli » 20 Gru 2015, 03:00

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/47.0.2526.106 Safari/537.36


Masakra, nie grałem w to całą wieczność, a gra dostarczała tyle rozrywki za dzieciaka. Od kiedy pojawiły się Wormsy 3d, przestałem zupełnie grać, a wcześniej grałem w każdą kolejną wersję, która się ukazywała. W międzyczasie odkryłem grę Gunbound, która była taką udoskonaloną wersją Wormsów, bardziej rozbudowaną i multiplayer. Dzięki za link, nadchodzą święta, będzie czas by rozegrać chociaż te kilka partii.

Imieniny to wielki plus, ponieważ według osób jest kolejną okazją do świętowania, a każda okazja do świętowania w dzisiejszych czasach jest pożądana. Przede wszystkim chodzi tu o możliwość spotkanai w cztery oczy, ponieważ mimo iż dzięki internetowi mamy ze sobą kontakt na co dzień np. przez facebooka, nie są to w pełni wartościowe relacje. Bardzo fajną rzeczą związaną z imieninami jest to, że solenizant najczęściej sam przygotowuje potrawy i wkłada w to serce, a imprezę imieninową urządza we własnym mieszkaniu – jest to więc coś w stylu prywatki, gdzie zaproszeni stanowią wąskie grono zaufanych osób, dobrze czują się w swoim towarzystwie i mogą bez skrępowania, swobodnie ze sobą konwersować. Nie da się jednak nie zauważyć, że tradycja imieninowa wśród młodszego pokolenia zanika, a kultywują ją głównie ludzie, starsi.
źródło: http://www.imienin.pl
Awatar użytkownika
Wekuli
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 6
Dołączenie: 04 Lis 2015, 21:13


Powróć do Promocje, obniżki, giveaways [Gry]

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron