TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Zestaw komputerowy do gier 2500zł

Wszystko co wiąże się ze sprzętem komputerowym.

Zestaw komputerowy do gier 2500zł

Postprzez avati101 » 06 Sty 2015, 09:43

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/39.0.2171.95 Safari/537.36


Witam.
Mam dylemat, ponieważ znajomy z serwera gry na którym gram złożył mi zestaw komputerowy na kwotę 2500zł (mój budżet)
Wydaje mi się w miare logiczny ten zestaw, ale słabo się znam na komputerach.
Niemniej jednak nie mam do tej osoby zaufania w 100% tylko gdzieś 80%? I nie wiem, czy nie złożył mi jakiegoś lipnego zestawu, żeby mówiąc wprost zrobić mnie w ch...
Dlatego przedstawiam szczegółową specyfikację zestawu zaproponowanego przez tego użytkownika:

Procesor:
Intel Core i5-4460
Płyta główna:
MSI H81-P33
RAM:
Crucial 8GB 1600MHz CL9 Ballistix
Obudowa:
Zalman Z1
Zasilacz:
Thermaltake Smart SE 530.
Karta graficzna:
Sapphire Radeon R9 280 Dual-X Boost 3GB
Dysk twardy:
Seagate 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 Barracuda
Nagrywarka:
Samsung SH-224DB SATA (black)

I komentarz kolegi:

Wysoka wydajność w grach jak na ten budżet, dobrze wykonana obudowa, solidny zasilacz . Wydajne 4 rdzenie, sprawdzony RAM.
I teraz moje pytanie, czy ten zestaw faktycznie jest wart swojej ceny, będzie wydajny i dobry do gier? Na razie mam na oku tylko San Andreas Multiplayer i CS'a 1.6, ale mimo to, chciałbym miec sprzęt na którym zagram w SA:MP'a na 100fps na ustawieniach najwyższych (z modami) i ew. z nagrywaniem 90-100fps bo wiem, że wiele osób z słabszymi komputerami wyciąga tyle fps.
Wyrażę się w ten sposób, że narazie moje serce nalezy tylko dla sampa i czasami csa.
Wiec prosze was o zdanie. ;)
avati101
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 06 Sty 2015, 09:32

Powróć do Sprzęt komputerowy

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot]

cron