TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

zintegrowany Intel HD 4600-nie zapisują się opcje

Szukasz sterownika? Masz problem? Wszystko związane ze sterownikami itp.
Regulamin forum
1. Przed stworzeniem nowego tematu proszę o skorzystanie z opcji "Szukaj" (górne menu).

2. Baza sterowników do drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych.

zintegrowany Intel HD 4600-nie zapisują się opcje

Postprzez beznazwowy » 16 Maj 2016, 01:00

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/50.0.2661.102 Safari/537.36


Witam Znawców. Laptop z Winem 8.1 (fabryczny) i dedykiem GeForcem GTX 860M plus zintegorwany Intel z tematu. Piszę w sprawie mojego poprzedniego tematu który do dziś jest bez odpowiedzi. Od początku mam problem z wyłączeniem automatycznego przygaszania ekranu. Próbowałem bawić się w ustawieniach planu zasilania, nawet wywaliłem klucz w rejestrze który większości pomógł, sprawdziłem chyba wszystkie możliwe opcje i... nic nie pomogło. Jest jeszcze opcja aby tego wnerwiacza zgasić w biosie, ale nigdzie nie znalazłem jak to wykonać (może ktoś wie?) Została jeszcze jedna możliwość, pomijając zgaszenie w biosie, ta opcja to ustawienia planu zasilania w panelu zintegrowanej grafiki Intela lecz... dosłownie żadna opcja którą zapisuje po odpowiednim ustawieniu - nie ładuje się. Nawet stworzyłem profil i on również się nie ładuje. Czym to może być spowodowane? Sterowniki wszystkie mam na bieżąco instalowane, więc w czym problem...? Również przeinstalowanie nic nie dało. Ktoś na innym forum ma ten sam problem, że mu ustawienia Intela nie ładuje, ale temat do dziś bez odpowiedzi. Co ciekawe - przygasanie jest tylko na zasilaniu bateryjnym, na zasilaczu wszystko ładnie widać czy to strona z ciemniejszymi kolorami czy z jaśniejszymi. Jest może jakaś na to rada? Całkiem możliwe, że właśnie ustawienia w panelu grafiki Intela by coś dały w sprawie przygasania, no ale nic mi się nie zapisuje... Reset, odświeżanie i inne kasacje systemu, odpadają.
beznazwowy
Postujący
Postujący
 
Posty: 294
Dołączenie: 30 Sie 2006, 14:25

Re: zintegrowany Intel HD 4600-nie zapisują się opcje

Postprzez kaszlaczek » 17 Cze 2016, 17:58

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; rv:47.0) Gecko/20100101 Firefox/47.0


przeinstaluj system na 7 kolego :)
kaszlaczek
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 17 Cze 2016, 13:55
Sprzęt: I mac


Powróć do Sterowniki

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron