przez endriu003 » 11 Cze 2007, 21:37
UA:
Bardzo dobrze się zgrywa na Windows Media Player 10.W opcjach "Zgraj "\narzędzia\opcje\zgraj muzykę\-można wszystko ustawić.Ja zgrywałem i jest OK
pozdrawiam endriu003
Niczym się nie przejmować-to jedno co może człowieka uczynić szczęśliwym i w szczęściu go zachowa