przez sempajers » 27 Sie 2007, 09:09
UA:
czesc mam pytanie czy istnieje jakis program do zmniejszania objetosci zdiecia nie chodzi mi o pojedyncza zabawe bo to mozna zrobic w zwyklym paincie chodzi mi o program ktory zmniejszyl by pojemnosci zdiec na mniejsza ale najlepiej tak zeby bylo mozna odrazu 200 zdiec na raz