TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Zmniejszanie pliku avi

Tematy związane z obróbka, edycją, konwersją plików foto, audio oraz video.

Zmniejszanie pliku avi

Postprzez arczi2012 » 19 Cze 2010, 01:16

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; en-US) AppleWebKit/533.4 (KHTML, like Gecko) Chrome/5.0.375.70 Safari/533.4


Witam. Mam taki problem,otóż nie mogę zmniejszyć rozmiaru filmu/pliku avi na mniejszy;dodam,że używam programu virtualdub;no i owszem-udało się,ale plik ten dało się tylko odsłuchiwać,a ja chcę go mieć z powrotem jako film.Dodam,że najpierw film miał ponad 600mb,a póżniej już 100mb,tylko tak jak mówię,nie da się już go oglądać tego przerobionego pliku.
Co mam zrobić,aby taki film/plik dobrze przerobić/i jakim programem?Bo do tej pory używałem "VirtualDub";więc nie ma co zmieniać,bo jest on najlepszy w tej dziedzinie.
Tylko problem z tym,że zamiast filmu jest audio po przerobieniu.Ślęczę już nad tym chwilę,i jakoś nic...
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam.
arczi2012
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 19 Cze 2010, 01:02

Re: Zmniejszanie pliku avi

Postprzez Palacio » 19 Cze 2010, 11:35

PostUA: Opera/9.64 (Windows NT 5.1; U; pl) Presto/2.1.1


Zmienić rozmiar filmu można w każdej chwili, lecz odbędzie się to kosztem jakości (tutaj chodzi o zmniejszenie rozdzielczości). Ile MB ma być mniej :?:
Awatar użytkownika
Palacio
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2625
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:14
Miejscowość: Władywostok
Pochwały: 82


Powróć do Obróbka Foto, Audio, Video

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron