TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

[Gra][Android] Znasz poprawną kolejność? Milionerzy

Aplikacje na platformy mobilne (iOS, Android, Windows Phone, WebOS)

[Gra][Android] Znasz poprawną kolejność? Milionerzy

Postprzez narratorek » 20 Maj 2020, 08:40

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/81.0.4044.138 Safari/537.36


Cześć!
Są dziesiątki wersji Milionerów na androida, ale nie ma gry, która skupia się na fazie eliminacji "Kto pierwszy, ten lepszy". Więc postanowiłem coś takiego napisać. Nazywa się: Znasz poprawną kolejność? Milionerzy eliminacje.
Czasy odpowiedzi są zapisywane anonimowo w zewnętrznej bazie danych, dzięki czemu po każdym rozwiązaniu zadania użytkownik otrzymuje porównanie swojego czasu z wynikami innych graczy.
Dodatkowo jest punktacja zależna od poprawności i czasu odpowiedzi. Lista rankingowa z Google Game Services - jeśli ktoś korzysta oczywiście.
Wszelkie merytoryczne komentarze i uwagi mile widziane!

Zobacz screeny z gry w Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=narratorek.bignerdranch.rightorderquiz

Pozdrawiam wszystkich!
narratorek
narratorek
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączenie: 19 Maj 2020, 09:00
Sprzęt: ASUS ZENFONE 3

Re: [Gra][Android] Znasz poprawną kolejność? Milionerzy

Postprzez amdfan » 20 Maj 2020, 10:15

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; Win64; x64; rv:75.0) Gecko/20100101 Firefox/75.0


Nie chciałbyś stworzyć "klasycznych" milionerów? Skoro już masz takie umiejętności :)
Awatar użytkownika
amdfan
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 4
Dołączenie: 19 Maj 2020, 12:15
Sprzęt: AMD Ryzen 5 2600, 3.4GHz 16 GB DDR4 SSD Crucial BX500 240

Re: [Gra][Android] Znasz poprawną kolejność? Milionerzy

Postprzez narratorek » 20 Maj 2020, 11:44

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/81.0.4044.138 Safari/537.36


Klasycznych Milionerów jest cała masa i nie widzę sensu powielania tego samego. Myślę, że aby usiąść naprzeciw Huberta Urbańskiego w teleturnieju najtrudniejszym etapem do pokonania jest faza "Kto pierwszy, ten lepszy". Ta aplikacja jest jedyną przeznaczoną do trenowania tego etapu w naszym języku i zawierającą porządną bazę danych z pytaniami. Znalazłem jeszcze jedną dla Hindusów z pytaniami po angielsku, ale pytania tam zawarte dotyczą Bollywood i innych specyficznych dla nich spraw :)
Moja apka ma pytania z wiedzy ogólnej. Każdy ze średnim wykształceniem powinien poradzić sobie z większością pytań, więc pozostaje wtedy refleks i porównanie swojego wyniku z rezultatami pozostałych graczy. Nie mam żadnych fejkowych wyników jak to bywa w innych grach, co łatwo zresztą zauważyć i co od razu jest rażące i zniechęcające.
narratorek
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączenie: 19 Maj 2020, 09:00
Sprzęt: ASUS ZENFONE 3


Powróć do Aplikacje mobilne

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]