TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Ban za warez.

Sugestie, uwagi dotyczące strony. Nie boimy się opinii - piszcie!

Jesteś za czy przeciw propozycji??

Ankieta zakończyła się 24 Kwi 2006, 19:25

Tak
1
20%
Nie
2
40%
Wali mnie to
2
40%
 
Razem głosów : 5

Postprzez Chief » 26 Maj 2006, 11:06

PostUA:


Mac napisał(a):.....Zapewne tak bo to mniejsze zyski. Więc nie rzucaj się bo i tak nie ci to nie da.
Oszustwa to jest największe zło które niszczy gospodarke.


Oszustwa co ty mowisz czlowieku.
a wyzysk klas robotniczych, komunizm.
A oszustwo nie jest wtedy jesli czlowiek pracuje po 10 godzin 6 dni w tygodniu i zarabia 800.
bo dla mnie jest.

Jak ma ktos kupic program jesli go na to niestac jesli caly dochód w rodzinie to 1000 zlotych a program czy gra kosztuje 100.

powiedz mi jakim cudem.

Gospodarka jest dobita wiec nie mozna jej niszczyc.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Chief
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1382
Dołączenie: 08 Gru 2005, 22:26
Miejscowość: Warmia

Postprzez Mac » 26 Maj 2006, 16:41

PostUA:


Chief napisał(a):Oszustwa co ty mowisz czlowieku.
a wyzysk klas robotniczych, komunizm.
A oszustwo nie jest wtedy jesli czlowiek pracuje po 10 godzin 6 dni w tygodniu i zarabia 800.
bo dla mnie jest.

Trzeba było się uczyć iśc na dobra uczelnie n. AGH,Politechnika Wrocławska utd. Albo nauczyć sie murować do Anglii. A to że kasy na studia nie ma to głupota. Bo sa ludzie co z domu nie kasy nie dostają a studiują. Pracuja maja stypendium itd.

Chief napisał(a):Jak ma ktos kupic program jesli go na to niestac jesli caly dochód w rodzinie to 1000 zlotych a program czy gra kosztuje 100.

Po kiego mu gra. Programy sa w wersji trial pełnowartosciowe.


Chief napisał(a):powiedz mi jakim cudem.
Gospodarka jest dobita wiec nie mozna jej niszczyc.
Pozdrawiam

Nie jest dobita. Tylko jest dobijana przez oszustów. Jakby twoi rodzice mieli firme to bys wiedział co się dzieje. Podatki sa zabójcze. Zusy jeszcze gorsze. Zeby pracownikowi dac na reke 1500zł trzeba mieć na to ok 2400zł bo 900zł to podatki. A kontrole chodzą do najmniejszych firm bo oni nie maja kasy na prawników żeby sie w razie czego wybronic. A jak sie pomyla to firma zdąży upaść zanim cofną decyzje. Koniec OT.

I żebyści sie nie czepiali. Wszystkie programy i gry mam orginalne albo w wersji trial.
Mac
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2186
Dołączenie: 21 Lip 2005, 19:07
Miejscowość: Żywiec
Pochwały: 6

Postprzez Chief » 26 Maj 2006, 17:41

PostUA:


to bedzie dluga riposta.

1 AGH,Politechnika Wrocławska nie sa az tak dobrymi uczelniami zwłaszcza ta we wrocławiu.
Zapomiales zdajec sie o jagielonce czy tez o kilu szkolach w stolicy.

2 Najpierw zeby zaczac studiowac trzeba miec na start, (wczesniej) jeszcze trzeba było na egzaminy.
Zeby rozpoczac studia trzeba miec sporo hajsu. Mieszkanie wyzywienie, podreczniki, zeszyty, opłaty wszelkiego typu i mowie tu tylko o elementarnych sprawach.
Pieniadze z uniwerku wpływaj nie wczesniej niz w grudniu, a prace tez na poczatku nie znajdzie.
a skad wezmie jak jedyna praca jak wykonuje jest w domu w polu, albo zajmowanie sie domem czy rodzina. na nic wiecej nie starcza mu czasu ani sił.

3 Niewiem czy wiesz ale kiedys ustrój przeszkadzał w kończeniu studiów. czesto studenci byli relegowani z ucdzelni i tego typu historie. zreszta system nie potzrebował wykształconych ludzi. Jak człowiek mial mature to było max co mu było potrzebne, a teraz wszystko wychodzi.

4 Cena gier powinna byc dopasowana do gospodarki czy pkb a nie do tego jak jest u sasiadów.

5 no to teraz sie dowiedzialem rewelacji ze trzeba zapłacic podatek zus i tego podobne składki dla poszczególnych urzedów zaskoczyłes mnie. udało ci sie

6 a ciekawe jacy oszusci niszcza gospodarke, gospodarka kieruje rzad a nie niewiadomo kto. wiec mozna chyba tylko ich oskarzac o nieudolnosc.

7 a te wszystkie gry, programy orginalne kupiłes za swoje ciezko zarobione pieniadze?? czy rodzice ci dali??


8 jak mozna wiedziec ile masz lat??


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Chief
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1382
Dołączenie: 08 Gru 2005, 22:26
Miejscowość: Warmia

Postprzez Mac » 26 Maj 2006, 19:51

PostUA:


Chief napisał(a):1 AGH,Politechnika Wrocławska nie sa az tak dobrymi uczelniami zwłaszcza ta we wrocławiu.
Zapomiales zdajec sie o jagielonce czy tez o kilu szkolach w stolicy.


Ja mówie o uczelniach technicznych bo na humanistycznych jest dość
studentów. We wrocku jest dobra politechnika i praktyki na miejscu a potem praca.


Chief napisał(a):2 Najpierw zeby zaczac studiowac trzeba miec na start, (wczesniej) jeszcze trzeba było na egzaminy.
Zeby rozpoczac studia trzeba miec sporo hajsu. Mieszkanie wyzywienie, podreczniki, zeszyty, opłaty wszelkiego typu i mowie tu tylko o elementarnych sprawach.
Pieniadze z uniwerku wpływaj nie wczesniej niz w grudniu, a prace tez na poczatku nie znajdzie.
a skad wezmie jak jedyna praca jak wykonuje jest w domu w polu, albo zajmowanie sie domem czy rodzina. na nic wiecej nie starcza mu czasu ani sił.


1. Egzaminy czyli matury. Trzeba się uczyc.
2.No nie wiem u mnie w domu wszyscy prócz dziadków(no i kilku młodych osób poniżej 20lat) sa po studiach. Utrzymanie w Krakowie to 600zł z obiadkami na stołówce itd. Z czego najbiedniejsi dostaja ok 200zł plus akademik i jeszcze dolicz stype naukową.
3.W bibliotekach uczelni jest dośc podreczników do wypożyczenia. Poza tym w akademiku zawsze ktos ma.

Chief napisał(a):3 Niewiem czy wiesz ale kiedys ustrój przeszkadzał w kończeniu studiów. czesto studenci byli relegowani z ucdzelni i tego typu historie. zreszta system nie potzrebował wykształconych ludzi. Jak człowiek mial mature to było max co mu było potrzebne, a teraz wszystko wychodzi.


Wielu skonczyło tylko trzeba było chciec.

Chief napisał(a):4 Cena gier powinna byc dopasowana do gospodarki czy pkb a nie do tego jak jest u sasiadów.

To jest prawda. Ale cena jest taka sama tylko zarobki mniejsze.

Chief napisał(a):5 no to teraz sie dowiedzialem rewelacji ze trzeba zapłacic podatek zus i tego podobne składki dla poszczególnych urzedów zaskoczyłes mnie. udało ci sie


To oczywiste ale ich wysokość jest zabójcza.


Chief napisał(a):6 a ciekawe jacy oszusci niszcza gospodarke, gospodarka kieruje rzad a nie niewiadomo kto. wiec mozna chyba tylko ich oskarzac o nieudolnosc.


Ci co siedzą w rządzie i tacy jak pirat tez bo nie kradną zarobek sklepom i podatki państwu.


Chief napisał(a):7 a te wszystkie gry, programy orginalne kupiłes za swoje ciezko zarobione pieniadze?? czy rodzice ci dali??


Osobiście zarobione w soboty w firmie taty. Na windowsa jest firmowa licencja na kilka kompow razem.

Chief napisał(a):8 jak mozna wiedziec ile masz lat??


Latek 16. Ale dość dużo wiem. Bo rozmawiam z dorosłymi a nie siedze przed kompem non-stop.
Mac
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2186
Dołączenie: 21 Lip 2005, 19:07
Miejscowość: Żywiec
Pochwały: 6

Postprzez Chief » 26 Maj 2006, 20:16

PostUA:


do wrocławia odemnie jest kupe drogi.
Co sie tyczy matury to kiedys były egzaminy i tak powinno zostac.
Dziwne w olsztynie koszt utrzymania miesieczny wacha sie od 600 - 700 złotych,nie wilczajac podreczników czy ksera, a w krakowie tylko 600.
a podejrzewam ze ceny chociazby wynajmu mieszkan sa znacznie wieksze.
Zreszta jak wspominałem stypa przychodzi dopier na poczatku grudnia a przez 2,5 miesiaca za co zyc ??
w bibliotece nigdy za duzo ksiazek,

jak trzeba było chciec jesli cie za komuny relegowano z jakiejs uczelni juz na rzadna inna sie nie dostaniesz masz to jak w banku. wiec nie mów ze jak sie chciało to sie kończyło.
a powody były bardzo błache chocizby opuszczenie zajec w-f. Kazdy powód był dobry.

z cena gier sie z toba zgodze.
i cały hajs przepuszczasz na gry i programy bo to troche kosztuje.


z ostatniego zdania mam to brac do siebie bo do konca nie wiem ??

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Chief
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1382
Dołączenie: 08 Gru 2005, 22:26
Miejscowość: Warmia

Postprzez Mac » 26 Maj 2006, 20:25

PostUA:


Chief napisał(a):do wrocławia odemnie jest kupe drogi.
Co sie tyczy matury to kiedys były egzaminy i tak powinno zostac.
Dziwne w olsztynie koszt utrzymania miesieczny wacha sie od 600 - 700 złotych,nie wilczajac podreczników czy ksera, a w krakowie tylko 600.
a podejrzewam ze ceny chociazby wynajmu mieszkan sa znacznie wieksze.
Zreszta jak wspominałem stypa przychodzi dopier na poczatku grudnia a przez 2,5 miesiaca za co zyc ??
w bibliotece nigdy za duzo ksiazek,


Pierwsze 2,5 miesiąca sa przesrane ale nie mow że kasy na przezycie nie znalazłoby się. Kto mówi że trzeba mieszkanie?? Akademik to jest wyjście. Wujek niedawno skończył niedawno studia. Pare razy u niego byłem i poznałem gościa co przyjechał do Krakowa mając 400zł i skonczył studia.

Chief napisał(a):jak trzeba było chciec jesli cie za komuny relegowano z jakiejs uczelni juz na rzadna inna sie nie dostaniesz masz to jak w banku. wiec nie mów ze jak sie chciało to sie kończyło.
a powody były bardzo błache chocizby opuszczenie zajec w-f. Kazdy powód był dobry.


Ale powód znajdowali jak działało sie w opozycji i jawnie szkodziło systemowi(bibuła, manifestacje). Poza tym rektorzy nie bardzo to lubili.


Chief napisał(a):
z cena gier sie z toba zgodze.
i cały hajs przepuszczasz na gry i programy bo to troche kosztuje.


Wszystkie battlefieldy, blitzkrieg antologi championship manager 04 i SWON tyle kupiłem jeszcze pare dostałem. Wszytsko prze 4 lata


Chief napisał(a):
z ostatniego zdania mam to brac do siebie bo do konca nie wiem ??

pozdrawiam


Takie małe wyjasnienie bo niektorzy lubią sie czepiać wieku i nazywać mnie dzieckiem neostrady którym nie jestem.
Mac
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2186
Dołączenie: 21 Lip 2005, 19:07
Miejscowość: Żywiec
Pochwały: 6

Postprzez Mirahz » 26 Maj 2006, 20:29

PostUA:


Chief napisał(a):to bedzie dluga riposta.

1 AGH,Politechnika Wrocławska nie sa az tak dobrymi uczelniami zwłaszcza ta we wrocławiu.
Zapomiales zdajec sie o jagielonce czy tez o kilu szkolach w stolicy.

2 Najpierw zeby zaczac studiowac trzeba miec na start, (wczesniej) jeszcze trzeba było na egzaminy.
Zeby rozpoczac studia trzeba miec sporo hajsu. Mieszkanie wyzywienie, podreczniki, zeszyty, opłaty wszelkiego typu i mowie tu tylko o elementarnych sprawach.
Pieniadze z uniwerku wpływaj nie wczesniej niz w grudniu, a prace tez na poczatku nie znajdzie.
a skad wezmie jak jedyna praca jak wykonuje jest w domu w polu, albo zajmowanie sie domem czy rodzina. na nic wiecej nie starcza mu czasu ani sił.

3 Niewiem czy wiesz ale kiedys ustrój przeszkadzał w kończeniu studiów. czesto studenci byli relegowani z ucdzelni i tego typu historie. zreszta system nie potzrebował wykształconych ludzi. Jak człowiek mial mature to było max co mu było potrzebne, a teraz wszystko wychodzi.

4 Cena gier powinna byc dopasowana do gospodarki czy pkb a nie do tego jak jest u sasiadów.

5 no to teraz sie dowiedzialem rewelacji ze trzeba zapłacic podatek zus i tego podobne składki dla poszczególnych urzedów zaskoczyłes mnie. udało ci sie

6 a ciekawe jacy oszusci niszcza gospodarke, gospodarka kieruje rzad a nie niewiadomo kto. wiec mozna chyba tylko ich oskarzac o nieudolnosc.

7 a te wszystkie gry, programy orginalne kupiłes za swoje ciezko zarobione pieniadze?? czy rodzice ci dali??


8 jak mozna wiedziec ile masz lat??


Pozdrawiam


Ad. 1 Widze, ze nie masz pojecia o czym piszesz; PWr, czy AGH zawsze sa w czolowce uczelni technicznych, bez wzgledu na rankingi. Odczep sie.

Ad. 2 Jesli cie nie stac na studiowanie (a bardzo tego chcesz), to idziesz do roboty, mozesz wziac rowniez kredyt itp. Bedzie mial wyniki, dostaniesz stype. Nie ma problemu. Mozliwosci jest wiele i to nie jest puste gadanie.

Ad. 3 Nie ma znaczenia.

Ad. 4 Tak samo jak cena Mercedesow do sredniej krajowej ;)

Ad. 5 Widze, ze wiedza na temat podatkow jest na najwyzszym poziomie.

Sprawa jest prosta. Jesli kogos nie stac na dany produkt, to trudno. Nie bedzie uzywal. Tak samo jest z samochodami. Nie masz kasy na najnowsza bejce, to nie pojezdzisz. No chyba, ze ukradniesz sasiadowi.

Pozatym w przypadku oprogramowania, mozna skorzystac z zastepczych produktow (na odpowiednich licencjach).

Nie mowie, ze jestem swiety w tym temacie ;).
Awatar użytkownika
Mirahz
Administrator
Administrator
 
Posty: 1802
Dołączenie: 10 Maj 2004, 20:40
Miejscowość: Polska
Pochwały: 6
Sprzęt: Samsung NP530, Huawei P30 Pro

Postprzez Chief » 26 Maj 2006, 20:39

PostUA:


No mi chodzilo o same pieniadze na wyjazd i na pierwszy miesiac zawsze sie płaci na poczatku za stancje czy akademik, pozatym ubezpieczenie, legitymacja biblioteka, a niektórych nie stac nawet na te 400 czy 600 złotych.

Zreszta człowiek obrotny poradzi sobie ale nie wszyscy sa tacy.
no wiesz kazdy rozumny człowiek walczył by z systemem zwłaszcza student. Albo byłes przeciw albo sie podporzadkowałes.

Niewazne ile masz lat wazne co ze soba reprezentujesz.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Chief
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1382
Dołączenie: 08 Gru 2005, 22:26
Miejscowość: Warmia

Postprzez Chief » 26 Maj 2006, 20:49

PostUA:


[quote="Mirahz"
Ad. 1 Widze, ze nie masz pojecia o czym piszesz; PWr, czy AGH zawsze sa w czolowce uczelni technicznych, bez wzgledu na rankingi. Odczep sie.

Ad. 2 Jesli cie nie stac na studiowanie (a bardzo tego chcesz), to idziesz do roboty, mozesz wziac rowniez kredyt itp. Bedzie mial wyniki, dostaniesz stype. Nie ma problemu. Mozliwosci jest wiele i to nie jest puste gadanie.

Ad. 3 Nie ma znaczenia.

Ad. 4 Tak samo jak cena Mercedesow do sredniej krajowej ;)

Ad. 5 Widze, ze wiedza na temat podatkow jest na najwyzszym poziomie.

Sprawa jest prosta. Jesli kogos nie stac na dany produkt, to trudno. Nie bedzie uzywal. Tak samo jest z samochodami. Nie masz kasy na najnowsza bejce, to nie pojezdzisz. No chyba, ze ukradniesz sasiadowi.

Pozatym w przypadku oprogramowania, mozna skorzystac z zastepczych produktow (na odpowiednich licencjach).

Nie mowie, ze jestem swiety w tym temacie ;).[/quote]


1 w rankingu uwzgledniałem wszystkie uczelnie wyzsze zarówno akademie, politechniki czy wyzsze szkoły. wiec mi nic nie mów o rozumieniu tematu.
2 a jesli na mnie liczy rodzina i musze isc do pracy a nie pieniadze przeznaczyc na studia tylko na rodzine. zreszta powiedz ile wynosi stypendium naukowe? i jak to zrobic zeby polaczyc prace i jeszcze wysokie wyniki w nauce? juest to bardzo ciezkie, ale to bardzo .
3 co nie ma znaczenia jaki ustroj panuje i za co wylatuje sie ze studiów ??
bo jesli tak to chyba woogole niewiesz o czym mowisz.
5 o podatkach jesli masz taka rozlegla wiedze to moze nas oswiecisz jestem ciekawy

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Chief
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1382
Dołączenie: 08 Gru 2005, 22:26
Miejscowość: Warmia

Postprzez Mirahz » 26 Maj 2006, 20:51

PostUA:


Chief napisał(a):No mi chodzilo o same pieniadze na wyjazd i na pierwszy miesiac zawsze sie płaci na poczatku za stancje czy akademik, pozatym ubezpieczenie, legitymacja biblioteka, a niektórych nie stac nawet na te 400 czy 600 złotych.


Jesli nie ma pieniedzy i mu zalezy, to idzie do pracy (juz pisalem).

Chief napisał(a):Zreszta człowiek obrotny poradzi sobie ale nie wszyscy sa tacy.
no wiesz kazdy rozumny człowiek walczył by z systemem zwłaszcza student. Albo byłes przeciw albo sie podporzadkowałes.


Nie na temat.

Chief napisał(a):Niewazne ile masz lat wazne co ze soba reprezentujesz.


To rowniez wcisniete bez najmniejszego sensu.
Awatar użytkownika
Mirahz
Administrator
Administrator
 
Posty: 1802
Dołączenie: 10 Maj 2004, 20:40
Miejscowość: Polska
Pochwały: 6
Sprzęt: Samsung NP530, Huawei P30 Pro

Postprzez Mac » 26 Maj 2006, 21:25

PostUA:


Chief napisał(a):2 a jesli na mnie liczy rodzina i musze isc do pracy a nie pieniadze przeznaczyc na studia tylko na rodzine. zreszta powiedz ile wynosi stypendium naukowe? i jak to zrobic zeby polaczyc prace i jeszcze wysokie wyniki w nauce? juest to bardzo ciezkie, ale to bardzo .
5 o podatkach jesli masz taka rozlegla wiedze to moze nas oswiecisz jestem ciekawy

pozdrawiam


2. Kto kazał się żenic/wychodzić za mąz w wieku 18-20lat. Rodzice sobie poradzą. Jak pracujesz to stype naukowa niekoniecznie ale socjalna jak najbardziej jeśli dochód jest poniżej 400 ileś złotych. W ogóle jak w lo byłeś bardzo dobry to dostaniesz stype od fundacji. A na początek moze dac ci proboszcz czy kredyt studencki weźmiesz(to 2gie na całe studia) i spłacisz jak znajdziesz prace a jak się będzies uczył to ci połowe albo i więcej umorzą.

5.Podatki to jest pieroństwo. Wysokie. Dziurawe i kontrole czepiające się najmniejszych firm.
Mac
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2186
Dołączenie: 21 Lip 2005, 19:07
Miejscowość: Żywiec
Pochwały: 6

Postprzez Mirahz » 26 Maj 2006, 21:41

PostUA:


Chief napisał(a):

1 w rankingu uwzgledniałem wszystkie uczelnie wyzsze zarówno akademie, politechniki czy wyzsze szkoły. wiec mi nic nie mów o rozumieniu tematu.
2 a jesli na mnie liczy rodzina i musze isc do pracy a nie pieniadze przeznaczyc na studia tylko na rodzine. zreszta powiedz ile wynosi stypendium naukowe? i jak to zrobic zeby polaczyc prace i jeszcze wysokie wyniki w nauce? juest to bardzo ciezkie, ale to bardzo .
3 co nie ma znaczenia jaki ustroj panuje i za co wylatuje sie ze studiów ??
bo jesli tak to chyba woogole niewiesz o czym mowisz.
5 o podatkach jesli masz taka rozlegla wiedze to moze nas oswiecisz jestem ciekawy

pozdrawiam


- W jaki rankingu czlowieku ;)?
- To wybierasz rodzine i nie idziesz na studia.
- Nie na temat
- Nie pisz bzdur

Nie masz pieniedzy na mercedesa, to albo go kradniesz, albo nie kupujesz.
Awatar użytkownika
Mirahz
Administrator
Administrator
 
Posty: 1802
Dołączenie: 10 Maj 2004, 20:40
Miejscowość: Polska
Pochwały: 6
Sprzęt: Samsung NP530, Huawei P30 Pro

Postprzez Chief » 26 Maj 2006, 22:03

PostUA:


Mac napisał(a):2. Kto kazał się żenic/wychodzić za mąz w wieku 18-20lat. Rodzice sobie poradzą. Jak pracujesz to stype naukowa niekoniecznie ale socjalna jak najbardziej jeśli dochód jest poniżej 400 ileś złotych. W ogóle jak w lo byłeś bardzo dobry to dostaniesz stype od fundacji. A na początek moze dac ci proboszcz czy kredyt studencki weźmiesz(to 2gie na całe studia) i spłacisz jak znajdziesz prace a jak się będzies uczył to ci połowe albo i więcej umorzą.

5.Podatki to jest pieroństwo. Wysokie. Dziurawe i kontrole czepiające się najmniejszych firm.


Chodziło mi razem o pomoc dla rodziców czasami poprostu trzeba zostac w domu.
Z kredytem to trzeba sie naczekac a naczekac. Wiec raczej szybciej przyjdzie stypa niz bank sie przypomi.
Umazanie to ładnie wyglada ale na pismie.

co sie zas tyczy zapytania mirazha o ranking!
to kiedys nie raz nie dwa przegladałme rankingi szkół wyzszych zawsze jagielonka była pierwsza a potem któras ze szkól warszawskich.
Zreszta nie mozna kilku wiekowej histori porównywac z młoda szkoła wrocławska czy inna krakowska.
Zreszta rankingi mowia to samo.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Chief
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1382
Dołączenie: 08 Gru 2005, 22:26
Miejscowość: Warmia

Postprzez Mac » 26 Maj 2006, 22:47

PostUA:


Chief napisał(a):Z kredytem to trzeba sie naczekac a naczekac. Wiec raczej szybciej przyjdzie stypa niz bank sie przypomi.
Umazanie to ładnie wyglada ale na pismie.

co sie zas tyczy zapytania mirazha o ranking!
to kiedys nie raz nie dwa przegladałme rankingi szkół wyzszych zawsze jagielonka była pierwsza a potem któras ze szkól warszawskich.
Zreszta nie mozna kilku wiekowej histori porównywac z młoda szkoła wrocławska czy inna krakowska.
Zreszta rankingi mowia to samo.

pozdrawiam


1. Od reki przed rokiem szkolnym we wrzesni dostajesz pierwsza rate.
2. Nie porownuj uczelni humanistycznych do technicznych. Jagielonka jest najlepsza jesli chodzi o humanistyczne sprawy a AGH i politechniki w wa-wie i wrocku w technicznych. I nie pisz głupot. Wiek szkoły nie ma nic do poziomu nauczania. Np. SGGW, SGH, AGH to młode szkoły a jedne z najlepszch w polsce.
Mac
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2186
Dołączenie: 21 Lip 2005, 19:07
Miejscowość: Żywiec
Pochwały: 6

Postprzez Chief » 26 Maj 2006, 22:55

PostUA:


ciekawe jakim cudem pieniadze dostajesz we wrzesniu!! Jesli nie masz jeszcze legitymacji ani indeksu i nie mozesz sie o nie ubiegac to mi wytłumacz.

Jesli kase dostaje w wrzesniu to dokumenty składam we gdzies w lipcu zaraz po tym jak sie dostane na uczelnie.

No gratulacje pomysłów to to chyba sam wymysliłes!!!
a jagielonka jest najlepsza ze wszystkich szkól w polsce i oczym ty mi mówisz ze wiek nie ma znaczenia, a ogromne zaplecze, prestiz czy tradycje tez sie nie licza.

Zastanów sie co piszesz!!
Awatar użytkownika
Chief
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1382
Dołączenie: 08 Gru 2005, 22:26
Miejscowość: Warmia

PoprzedniaNastępna

Powróć do Opinie

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron