TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Internet radiowy

Problemy dotyczące sieci Internet, konfiguracja sieci LAN, WLAN, konfiguracja serwerów. Rozdzielanie połączeń internetowych. Rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem. Routery, huby, switche, anteny itp.

Postprzez Mac » 18 Kwi 2006, 21:11

PostUA:


Pogoda obniza transfer zawsze czasami mniej czasami więcej zalezy od jakości, standartu i budowy sieci.
Mac
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2186
Dołączenie: 21 Lip 2005, 19:07
Miejscowość: Żywiec
Pochwały: 6

Postprzez Hpest » 18 Kwi 2006, 21:46

PostUA:


Przecież o tym Ci cały czas piszę :P Czytać nie umiesz, wiadomo skoro jest nieładna pogoda lub są jakieś zakłucenia, to i odbiór sygnału będzie słaby i dzięki temu wolny transfer i Net. Bosheeee :P
Awatar użytkownika
Hpest
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1568
Dołączenie: 23 Lip 2005, 22:37
Miejscowość: [E]lita..

Postprzez Mac » 18 Kwi 2006, 21:58

PostUA:


Ale wczesniej mówiłeś ze pierdole od rzeczy. A polaczenie może byc dobre ale pakiety sie lubia gubic.
Mac
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2186
Dołączenie: 21 Lip 2005, 19:07
Miejscowość: Żywiec
Pochwały: 6

Postprzez Hpest » 18 Kwi 2006, 22:18

PostUA:


Nie ja pisze od rzeczy , tylko ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.
Awatar użytkownika
Hpest
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1568
Dołączenie: 23 Lip 2005, 22:37
Miejscowość: [E]lita..

Postprzez Mac » 19 Kwi 2006, 18:34

PostUA:


EOT
Tyle powiem co sadze napisałem wczesniej a dwa razy popełniać tych samych postów nie mam zamiaru.
Mac
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2186
Dołączenie: 21 Lip 2005, 19:07
Miejscowość: Żywiec
Pochwały: 6

Poprzednia

Powróć do Sieć Internet, Sieci LAN, WLAN

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron