TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Komp mi muli dużo bardziej niż powinien

Logi, zabezpieczenie komputera, danych. Programy antywirusowe antyspyware, firewall itp.
Regulamin forum
1. Każdy temat powinien odzwierciedlać treść wątku.
2. W przypadku wklejania logów; należy je wykonać od razu przynajmniej z dwóch narzędzi: FRST oraz z GMER
3. Wszelkie logi proszę publikować na przeznaczonych do tego stronach a w poście wklejać tylko link.
4. Nie wskazane jest skracanie logów, należy wkleić cały - od początku, do końca.
5. Nie wskazane jest podczepianie się do tematów innych użytkowników - proszę założyć nowy temat w dziale Bezpieczeństwo, ułatwi to pomoc sprawdzającemu.
6. Osoby nie posiadające odpowiedniej wiedzy, nie powinny sprawdzać logów, ponieważ grozi to poważnym uszkodzeniem systemu lub aplikacji zainstalowanych na komputerze.
7. Należy dokładnie opisać problem, występujące objawy oraz wszelkie podjęte działania.
8. Każdy skrypt jest unikatowy, napisany dla każdego przypadku z osobna, więc nie może być stosowany przez innych.
9. W przypadku zamieszczenia zrzutu ekranu (screenshot'a) proszę korzystać z zewnętrznego serwisu oferującego hosting zdjęć.

Re: Komp mi muli dużo bardziej niż powinien

Postprzez mateo8898 » 05 Lip 2012, 09:10

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/536.11 (KHTML, like Gecko) Chrome/20.0.1132.47 Safari/536.11 Comodo_Dragon/20.0.1.0


W tym momencie się nie czepiam tylko widzę, że popełniłeś błąd, więc Ci po prostu zwracam uwagę, nikt nie jest nieomylny, więc przestań na mnie najeżdżać, bo sobie tego nie życzę. I do tego zarzucać jakieś "publiczne insynuacje", używasz takich zwrotów, a chyba nie wiesz co one znaczą. Kiedyś to lepiej wyglądało, obecnie zrobiłeś się wielkim panem, który zawsze ma rację i nie wolno mu zwrócić na nic uwagi, bo od razu się oburza. I to nie jest sprawa między nami, bo chodzi o dobro użytkowników i o to, aby porządnie i fachowo udzielać pomocy.
Awatar użytkownika
mateo8898
Moderator
Moderator
 
Posty: 15377
Dołączenie: 15 Maj 2009, 14:55
Pochwały: 966

Re: Komp mi muli dużo bardziej niż powinien

Postprzez kominekl » 05 Lip 2012, 10:46

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:12.0) Gecko/20100101 Firefox/12.0


Kiedyś to lepiej wyglądało, obecnie zrobiłeś się wielkim panem, który zawsze ma rację i nie wolno mu zwrócić na nic uwagi, bo od razu się oburza.


Bzdura. To nie jest kwestia zwracania uwagi, lecz czepiania prawie na każdym kroku (nie zawsze słusznie). tylko Ty się czepiasz. Mówienie o "wielkim panie" można by było potwierdzić tylko w przypadku, gdybym się oburzał w przypadku zwracania mi uwagi przez innych użytkowników (co się zdarza i przyjmuje to z uśmiechem i pokorą).

W tym momencie się nie czepiam tylko widzę, że popełniłeś błąd, więc Ci po prostu zwracam uwagę, nikt nie jest nieomylny, więc przestań na mnie najeżdżać, bo sobie tego nie życzę. I do tego zarzucać jakieś "publiczne insynuacje", używasz takich zwrotów, a chyba nie wiesz co one znaczą.


Nie twierdzę, że w tym przypadku nie popełniłem błędu merytorycznego, ale zanim zaproponujesz komuś sprawdzenie słownika, najpierw sam to użyj a zrozumiesz sformułowanie. To, że Ty sobie czegoś nie życzysz bardzo mnie smuci, ale zauważ, że jako moderatorowi nie wszystko Ci wolno. Dostałem już kilka skarg od użytkowników na Ciebie, ale nigdy nie chciałem w to wierzyć ze względu na wspomnienia moich początków na forum. Obecnie widzę jednak, że mieli trochę w tym racji, nawet sobie nie marz, że wydam Ci nick`i tych uzytkowników. Aż tak głupi nie jestem. Po prostu nie próbuj mnie dyskredytować i sam zwróć uwagę na to, że mnie obrażasz w tej chwili.

I to nie jest sprawa między nami, bo chodzi o dobro użytkowników i o to, aby porządnie i fachowo udzielać pomocy.


Tu się zgodzę, ale profesjonalizm polega między innymi na:

[...]Jeżeli dany użytkownik znajdzie poważny błąd merytoryczny w temacie prowadzonym przez danego specjalistę, należy zgłosić to wprost do niego przez formę Prywatnej Wiadomości[...]

Źródło -> netykieta.


, co pozostawię bez komentarza.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Chcesz dalszych kłótni proszę bardzo. Nie boję się Ciebie i proszę Administracje o nie wtrącanie się, bo jest to tylko nieporozumienie - jeszcze nie konflikt. mati8898 - masz ochotę na więcej to zapraszam prywatnie.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.
Awatar użytkownika
kominekl
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
 
Posty: 4530
Dołączenie: 03 Sty 2010, 16:07
Miejscowość: Pasztowa Wola Kolonia
Pochwały: 174

Re: Komp mi muli dużo bardziej niż powinien

Postprzez bajbus » 05 Lip 2012, 11:17

PostUA: Opera/9.80 (J2ME/MIDP; Opera Mini/7.0.29915/28.1914; U; pl) Presto/2.8.119 Version/11.10


Nie chce sie wtracac ale powiem tylko tyle macie cos do siebie to robcie to na pw gdyz kazdy to czyta i jak zobaczy takie klotnie to przestanie wchodzic na forum z zwroceniem sie do was o pomoc takze takie sprawy zalatwiajcie inaczej bo jaki dajecie przyklad dla innych uzytkownikow nie ladnie :)
bajbus
 

Re: Komp mi muli dużo bardziej niż powinien

Postprzez kominekl » 05 Lip 2012, 11:25

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:12.0) Gecko/20100101 Firefox/12.0


bajbus napisał(a):Nie chce sie wtracac ale powiem tylko tyle macie cos do siebie to robcie to na pw gdyz kazdy to czyta i jak zobaczy takie klotnie to przestanie wchodzic na forum z zwroceniem sie do was o pomoc takze takie sprawy zalatwiajcie inaczej bo jaki dajecie przyklad dla innych uzytkownikow nie ladnie :)


Mówiłem to już, ale Pan Zielony woli inaczej (czysty profesjonalizm).
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.
Awatar użytkownika
kominekl
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
 
Posty: 4530
Dołączenie: 03 Sty 2010, 16:07
Miejscowość: Pasztowa Wola Kolonia
Pochwały: 174

Re: Komp mi muli dużo bardziej niż powinien

Postprzez mateo8898 » 05 Lip 2012, 11:38

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/536.11 (KHTML, like Gecko) Chrome/20.0.1132.47 Safari/536.11 Comodo_Dragon/20.0.1.0


Bzdura. To nie jest kwestia zwracania uwagi, lecz czepiania prawie na każdym kroku (nie zawsze słusznie).

Tak, w każdym temacie się Ciebie czepiam... Poza tym nie czepiam się Ciebie, tylko zwracam uwagę, ale widzę, że nie rozróżniasz tych dwóch pojęć.
tylko Ty się czepiasz

A widzisz tu kogoś innego, kto sprawdza logi??? Bo ja nie, więc kto inny ma Ci w tej kwestii zwrócić uwagę??
ale zauważ, że jako moderatorowi nie wszystko Ci wolno

Zauważ, że nie zwracam Ci uwagi jako moderator tylko jako zwykły użytkownik i nie powołuję na swoją funkcję, bo w końcu razem współpracujemy i razem ciągniemy ten wózek, którym jest to forum. Tym bardziej, że nie przybywa chętnych do pomocy.
Dostałem już kilka skarg od użytkowników na Ciebie, ale nigdy nie chciałem w to wierzyć ze względu na wspomnienia moich początków na forum. Obecnie widzę jednak, że mieli trochę w tym racji, nawet sobie nie marz, że wydam Ci nick`i tych uzytkowników. Aż tak głupi nie jestem.

Zostań moderatorem to się przekonasz, niektórzy "niepokorni" użytkownicy potrafią być naprawdę natrętni i chamscy. Tym bardziej, jeśli takiemu się da bana lub ostrzeżenie i się z tym oczywiście nie zgadzają. Także skargi od takich ludzi to nic nowego, więc nie obchodzi mnie to kto na mnie te skargi pisze. Poza tym kim ty jesteś, że takie skargi odbierasz??? To chyba działka administratora, a nie Twoja.
Chcesz dalszych kłótni proszę bardzo.

Tak w ogóle to Ty rozpętałeś tą całą kłótnię, zwróciłem Ci uwagę, a od razu robisz z tego wielką aferę, jaki to ja jestem dla Ciebie niedobry itp. Więc nie zwalaj winy na mnie, że chcę kłótni.
Nie boję się Ciebie

A czy ja Cię straszę???

Mówiłem to już, ale Pan Zielony woli inaczej (czysty profesjonalizm).

Kto wywleka kłótnię na forum?? Ty :!:
Poza tym "zapomniał wół, jak cielęciem był"?? Mało to razy w przeszłości "nagrzeszyłeś" podawając błędne instrukcje i skrypty, dosłownie zżynając poradniki z innych stron, zwykłe bezmyślne "kopiuj wklej" bez własnego wkładu, to samo było z kopiowaniem poradników z tego forum na inne, bez niczyjej zgody i wiele innych. Ale traktowałem Cię łagodnie i przymykałem oko niejednokrotnie bo widziałem, że masz chęci, a tu takich ludzi naprawdę brakuje, no to się odwdzięczasz teraz... Nie wiem, może masz jakiś gorszy okres w życiu?? Mam nadzieję, że Ci szybko przejdzie.
mati8898 - masz ochotę na więcej to zapraszam prywatnie.

Nie, nie mam ochoty ani tu ani na PW, dalsza rozmowa z tobą nie ma sensu. Koniec.
Awatar użytkownika
mateo8898
Moderator
Moderator
 
Posty: 15377
Dołączenie: 15 Maj 2009, 14:55
Pochwały: 966

Re: Komp mi muli dużo bardziej niż powinien

Postprzez Mirahz » 05 Lip 2012, 11:45

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; rv:13.0) Gecko/20100101 Firefox/13.0.1


Wracamy do tematu.
Awatar użytkownika
Mirahz
Administrator
Administrator
 
Posty: 1802
Dołączenie: 10 Maj 2004, 20:40
Miejscowość: Polska
Pochwały: 6
Sprzęt: Samsung NP530, Huawei P30 Pro

Re: Komp mi muli dużo bardziej niż powinien

Postprzez jurrrus » 06 Lip 2012, 13:24

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/536.11 (KHTML, like Gecko) Chrome/20.0.1132.47 Safari/536.11


Widzę, że już sobie w miarę wszystko wyjaśniliście :)


Wracając do tematu...

Przeczyszczone CCleanerem.

Malwarebytes' Anti-Malware nic nie znalazł (http://www.wklej.eu/index.php?id=95b2437b6b).

IE i Java "zupdejtowane".

V9 dalej wyskakuje.
jurrrus
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 44
Dołączenie: 24 Gru 2009, 18:17

Re: Komp mi muli dużo bardziej niż powinien

Postprzez kominekl » 06 Lip 2012, 13:36

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:12.0) Gecko/20100101 Firefox/12.0


Widzę, że już sobie w miarę wszystko wyjaśniliście :)


Wybacz nam zaśmiecanie tematu ;) .

V9 dalej wyskakuje.


Problem występuję zapewne w Firefox. Tak więc w Nim w polu adresu wpisz -> about:config -> poszukaj wszelkich wpisów w opcjach dotyczących strony V9, gdy coś znajdziesz usuń wartość danej opcji.
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.
Awatar użytkownika
kominekl
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
 
Posty: 4530
Dołączenie: 03 Sty 2010, 16:07
Miejscowość: Pasztowa Wola Kolonia
Pochwały: 174

Re: Komp mi muli dużo bardziej niż powinien

Postprzez jurrrus » 06 Lip 2012, 14:18

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/536.11 (KHTML, like Gecko) Chrome/20.0.1132.47 Safari/536.11


Wybacz nam zaśmiecanie tematu ;) .

Spoko, nic się nie stało.
Problem występuję zapewne w Firefox.

Nie mam Firefoxa :/
jurrrus
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 44
Dołączenie: 24 Gru 2009, 18:17

Re: Komp mi muli dużo bardziej niż powinien

Postprzez mateo8898 » 06 Lip 2012, 14:21

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/536.11 (KHTML, like Gecko) Chrome/20.0.1132.47 Safari/536.11 Comodo_Dragon/20.0.1.0


Czyli problem występuje w Chrome??? Robiłeś to, co podałem w poprzednim poście:
wejdź w Ustawienia -> Zarządzaj wyszukiwarkami -> usuń stamtąd wszystko związane z V9 i ustaw sobie np. google

:?:
Awatar użytkownika
mateo8898
Moderator
Moderator
 
Posty: 15377
Dołączenie: 15 Maj 2009, 14:55
Pochwały: 966

Re: Komp mi muli dużo bardziej niż powinien

Postprzez jurrrus » 06 Lip 2012, 14:28

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/536.11 (KHTML, like Gecko) Chrome/20.0.1132.47 Safari/536.11


Tak, problem jest w Chrome.

Już pisałem, że nie mam tam nic związanego z V9 (Google jest ustawione domyślna wyszukiwarka).
jurrrus
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 44
Dołączenie: 24 Gru 2009, 18:17

Re: Komp mi muli dużo bardziej niż powinien

Postprzez mateo8898 » 06 Lip 2012, 14:37

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/536.11 (KHTML, like Gecko) Chrome/20.0.1132.47 Safari/536.11 Comodo_Dragon/20.0.1.0


Więc w jaki sposób objawia się obecność V9 w Chrome??? Może wrzuć screenshot`a
Awatar użytkownika
mateo8898
Moderator
Moderator
 
Posty: 15377
Dołączenie: 15 Maj 2009, 14:55
Pochwały: 966

Re: Komp mi muli dużo bardziej niż powinien

Postprzez jurrrus » 06 Lip 2012, 14:55

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/536.11 (KHTML, like Gecko) Chrome/20.0.1132.47 Safari/536.11


Po włączeniu przeglądarki używam opcji "Kontynuuj, gdzie skończyłem" - otwierają się te karty, które miałem otwarte przy wyłączeniu. Od jakiegoś czasu, oprócz nich, otwiera się dodatkowo stronka V9.

Screen: Image

EDIT: Udało mi się pozbyć cholerstwa, ponoć przyczepia się do skrótu, usunąłem go i zrobiłem nowy, teraz jest ok. Pytanie czy siedzi tylko w skrócie czy jeszcze gdzieś?
jurrrus
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 44
Dołączenie: 24 Gru 2009, 18:17

Re: Komp mi muli dużo bardziej niż powinien

Postprzez mateo8898 » 06 Lip 2012, 16:04

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/536.11 (KHTML, like Gecko) Chrome/20.0.1132.47 Safari/536.11 Comodo_Dragon/20.0.1.0


Nie powinno już tego być.
Awatar użytkownika
mateo8898
Moderator
Moderator
 
Posty: 15377
Dołączenie: 15 Maj 2009, 14:55
Pochwały: 966

Re: Komp mi muli dużo bardziej niż powinien

Postprzez jurrrus » 26 Wrz 2012, 11:51

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/536.11 (KHTML, like Gecko) Chrome/20.0.1132.47 Safari/536.11


Nieopatrznie ściągnąłem Babylon Toolbara. Próbowałem go usunąć przez odinstalowanie, ale bezskutecznie, więc logi:

OTL http://www.wklej.eu/index.php?id=6b9b089668

Extras http://www.wklej.eu/index.php?id=81da49ded0
jurrrus
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 44
Dołączenie: 24 Gru 2009, 18:17

PoprzedniaNastępna

Powróć do Bezpieczeństwo

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]