TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Nowy, interesujący temat...

Posty, które nie nadają się do publikacji w innych działach.

Nowy, interesujący temat...

Postprzez lonley » 28 Mar 2006, 21:00

PostUA:


Wymyśliłam go jadąc dziś do szkoły..

Dziś jest wtorek, a z reguły we wtorki i czwartki, kiedy wsiadam do autobusu siedzi tam już pewien pan...

Wszystko wygląda normalnie, autobus, pełno ludzi, ale jest jeden malutki szczególik, może dla jednych nieważny, ale jednak...

Jak wiadomo autobusem jeżdżą też dzieciaki z podstawówki, gimnazjum i liceum, czyli m.in. ja...

Otóż ten pan masturbuje się nie zwracając uwagi na to, że w autobusie są też dzieciaki..Najnormalniej w świecie siedzi rozłożony w fotelu, ma rozpięty rozporek i bawi się swoim "przyrodzeniem", a na dodatek ręce wyciera o zasłonkę...On się wcale nie przejmuje, że nie jest sam..podnieca go publiczność??

Wykastrowałabym takiego...
Sag nicht was du willst..
Sag mir was ich hören will..
Sag mir, daß ich ein Teil aus deinem Leben bin..
Awatar użytkownika
lonley
Postujący
Postujący
 
Posty: 136
Dołączenie: 26 Sty 2006, 19:18
Miejscowość: podkarpacie

Postprzez Chief » 28 Mar 2006, 21:11

PostUA:


a moze nie publicznosc go podnieca tylko np. osoby które jezdza tym autobusem w tym przypadku dzieci. a jezeli tak jest to mozna to podciagnoc pod pedofilstwo ( moim zdaniem ) !!!

Ten człowiek jest poprostu chory i powinno sie go leczyc ! takie jest moje zdanie

powinnas ten fakt zgłosić!

a kastracja zdecydowanie nie

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Chief
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1382
Dołączenie: 08 Gru 2005, 22:26
Miejscowość: Warmia

Postprzez lonley » 28 Mar 2006, 21:19

PostUA:


ten fakt został zgłoszony kierowcy...Zresztą on jeździ we wtorki i czwartki, ale nie można konkretnie powiedzieć, że w ten czwartek też będzie, więc nawet jeśli zgłosimy to na policji, albo złapią gościa od razu, albo za jakiś czas...pojawił się dopiero dzisiaj a nie było go od miesiąca...więc nie wiem kiedy znowu się pojawi...

Też mi to podchodzi pod pedofilstwo...Chociaż w jego spojrzeniu jest jakiś obłęd...dziwnie się patrzy na mnie i moje koleżanki...brrrr....nie lubie tego spojrzenia...
Sag nicht was du willst..
Sag mir was ich hören will..
Sag mir, daß ich ein Teil aus deinem Leben bin..
Awatar użytkownika
lonley
Postujący
Postujący
 
Posty: 136
Dołączenie: 26 Sty 2006, 19:18
Miejscowość: podkarpacie

Postprzez viprex » 28 Mar 2006, 21:41

PostUA:


Chief napisał(a):a moze nie publicznosc go podnieca tylko np. osoby które jezdza tym autobusem w tym przypadku dzieci. a jezeli tak jest to mozna to podciagnoc pod pedofilstwo ( moim zdaniem ) !!!

Ten człowiek jest poprostu chory i powinno sie go leczyc ! takie jest moje zdanie

powinnas ten fakt zgłosić!

a kastracja zdecydowanie nie

pozdrawiam


Wpełni popieram zgoś to na policje nawetsię nie zastanawiaj długo :x zboczenie jak skurczybyk :x

Ewentualnie pogadaj z większymi kolegami z liceum i może któryś wpadnie rano po Ciebie i pojedziecie razem , reszte zostawiam inwencji kolegi (tylko niech zrobi to tak żeby śladów za dużo na paszczy nie było)perswazja słowna w ostateczności :568: :wpale: :wpale: :wpale: :wpale: :wpale: :wpale: :wpale:
Ładnie, zgrabnie i na temat
Awatar użytkownika
viprex
Postujący
Postujący
 
Posty: 157
Dołączenie: 11 Sie 2005, 22:03
Miejscowość: zza siedmiu gór

Postprzez Górexoon » 28 Mar 2006, 23:40

PostUA:


Ooojjj jak bym spotkał takiego frajera to bym go bardzo znokautował K.O. by było straszne !!! :036:
Górexoon
Postujący
Postujący
 
Posty: 142
Dołączenie: 15 Kwi 2005, 19:01
Miejscowość: Poland

Postprzez proktor » 29 Mar 2006, 08:12

PostUA:


A wiecie jak dziala policja? Niedawno w mojej miejscowosci zaginol jeden typ, wszyscy go szukali(oprucz policji) jego znajomi byli u jasnowidza(ktory minol sie z prawda) taka akcja trwala ok 5 policja przyjechała dwa razy ale i tak bez psow, które jako jedyne w takiej temp. mogly "cokolwiek" znalezc, chyba ze przekopalibysmy cale miasto i okolice. Nas było ok 100 super-glin 3-4 . Je*** ich.

A tego goście trzeba nap****ć aż do skutku.
strony internetowe: Błonie, Brwinów, Pruszków, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki
Awatar użytkownika
proktor
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 641
Dołączenie: 28 Kwi 2005, 19:59

Postprzez manius23 » 29 Mar 2006, 14:48

PostUA:


Trzeba zrobic tak:
Jak ten gosc sie pojawi,poprosic kierowce zeby zatrzymal autobus i wtedy zadzwonic na policje a kierowca ma czekac az przyjada i sie gosciem zajma to jest ich zasrany obowiazek.
Ja mialem kiedys inny przypadek:
Jechalem autobusem a kolomnie stala jakas babka ktora nagle stwierdzila ze ma rozcieta torebke(tu krzyk na caly autobus) ludzie zareagowali(zatrzymac autobus) po czym ktos zadzwonil na policje a kierowca czekal na ich przyjazd jak przyjechali babka wskazala palcem dwoch gosci ktorzy wygladali nad wyraz podejrzanie i tez stali kolo niej jak sie okazalo pozniej pod ich nogami lezala zyletka policja przyjechala w ciagu 3-4 minut wysiedli razem z ta pania i dopiero wtedy autobus pojechal dalej.
Awatar użytkownika
manius23
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 581
Dołączenie: 06 Lut 2005, 12:22
Miejscowość: stąd ?

Postprzez skylinegtr » 29 Mar 2006, 15:05

PostUA:


U mnie w miescie było cos podobnego , tyle ze gosciu robił to w kosciele.... :oops: :evil: :roll: :shock: Wyprowadzili go i od razu na komende z nim pojechali.
Straights sections are made for fast cars. Turns are made for fast drivers. - C.McRae

Drift isn't the fastest way trought the corner. But it's the most exciting way. - Keiichi Tsuchiya

Oo\__/oO

Skyline is the limit......
Awatar użytkownika
skylinegtr
Postujący
Postujący
 
Posty: 252
Dołączenie: 11 Mar 2006, 16:57

Postprzez qazimen » 29 Mar 2006, 16:15

PostUA:


:lol: :lol: :lol:
To jak ja bym jechał tym autobusem z kolegami to by niezła beka była- koles pewnie by sei specszył
Ja nigdy z takim czyms sie nie spotkałem ale słyszałem o takich ludziach - sa chorzy psyhicznie do kobierzyna z nimi
qazimen
Postujący
Postujący
 
Posty: 341
Dołączenie: 13 Gru 2005, 14:44
Miejscowość: Kraków


Powróć do Śmietnik

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]

cron