TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Oglądanie filmów na terenie Niemiec. OnLine

Rozmowy na tematy związane z filmem. Opisy, recenzje.

Re: Oglądanie filmów na terenie Niemiec. OnLine.

Postprzez Czarodziejczarek » 07 Lis 2011, 08:48

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:7.0.1) Gecko/20100101 Firefox/7.0.1


OKi dzięki wielkie za link mój niemiecki jest słaby dopiero się uczę ale poproszę kogoś z rodziny lub znajomych żeby mi powiedział o czym tam mówią i napisze co o tym sądzę. Pozdrawiam. Dzięki za odpowiedź. Tak na uwadze: masz rację w Polsce jest podobnie oglądać nie oglądać, fakt pliku nie posiada się w formie np: avi, mp3 ale jest on zapisywany na dysku w formie pliku tymczasowego, bo przecież go ściągamy mimo wszystko na dysk, a weź mi powiedz co z oglądaniem muzyki na youtube i innych tego typu stronach podkreślam brak ściągania, tylko oglądanie. Zatem ryzyk fizyk, ale jeśli mówisz że obejrzałeś już dużo filmów i nie wlepili tobie żadnej kary tzn: że chyba aż tak nic złego nie zrobiłeś, a jeśli kogoś złapali to może on coś ściągnął jakiś film czy muzykę korzystałem z forów Niemieckich ale używałem googla translatora i u nich też zdania na forach są podzielone tak i nie, zatem u mnie jest podobnie dowiem się od znajomych żeby mi dokładnie przetłumaczyli to od 24 minuty i jeśli stwierdzę, że jest to ryzyk fizyk to będę oglądać od czasu do czasu raz w tygodniu góra 2 seriale w tyg i tyle może jakiś film a tak wrócę to TV. OKI kończę wychodzę jak się dowiem dam znać. Pozdrawiam SZPAK04.
Znalazłem kiedyś fajną stronę:
www.google.pl
Awatar użytkownika
Czarodziejczarek
Postujący
Postujący
 
Posty: 430
Dołączenie: 20 Lut 2008, 23:57
Miejscowość: Berlin - Słupsk
Pochwały: 1

Re: Oglądanie filmów na terenie Niemiec. OnLine.

Postprzez szpak04 » 07 Lis 2011, 14:22

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:7.0.1) Gecko/20100101 Firefox/7.0.1


W Polsce jest przeciez zupelnie inaczej tam to wszystko narazie jest tak jak by dozwolone , no przynajmniej jeszczce nie spotkalem sie z takim przypadkiem zeby komus wlepili jakas kare.Jak jade np. na swieta do domu to praktycznie caly czas cos sciagam glownie muzyke i filmy zeby miec co sluchac i ogladac wiec kilkanascie GB laduje bezkarnie na dysku ,ale pewnie i tam niedlugo sie to zmieni :P A co do YouTube to czytalem gdzies , ze działa jako dystrybutor wymiany plików a swiatowy rynek robi to samo i dlatego jest legalne. No a ostatnio gdy mialem woly czas to dziennie ogladalem po 5-6 godzin seriali na necie i dlatego teraz jestem troche zdenerwowany bo jezeli istnieje jakas szansa na zlapanie kogos na ogladaniu no to znacznie ja podwyzszylem :| Ok to czekam teraz na twoje zdanie :)
szpak04
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 16
Dołączenie: 06 Lis 2011, 21:09

Re: Oglądanie filmów na terenie Niemiec. OnLine.

Postprzez Czarodziejczarek » 07 Lis 2011, 15:29

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:7.0.1) Gecko/20100101 Firefox/7.0.1


Hmmm sam już nie wiem na razie korzystać nie będę, wysłałem linki do znajomych pokazałem z czego korzystam: zalukaj.tv prze-kierunkowane na megavideo.com i coś tam jeszcze, lecz tylko online, i mi powiedzą co i jak. Choć jak dzisiaj rozmawiałem z koleżanką to ona na samym początku ściągała pliki, Ja oglądam tylko online, ale jak do tej pory nic nie dostała, zatem może się jej upiekło, albo źle ją zrozumiałem, zatem Ja osobiście wolę na razie z tego nie korzystać, czekam na informację od niej właściwie jej męża i to tyle, więc aktualnie się wstrzymuję od oglądania online jak będę w Polsce to nadrobię stracone odcinki Walking Dead i Terra Nova... Pozdrawiam.
Znalazłem kiedyś fajną stronę:
www.google.pl
Awatar użytkownika
Czarodziejczarek
Postujący
Postujący
 
Posty: 430
Dołączenie: 20 Lut 2008, 23:57
Miejscowość: Berlin - Słupsk
Pochwały: 1

Re: Oglądanie filmów na terenie Niemiec. OnLine.

Postprzez szpak04 » 07 Lis 2011, 17:43

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:7.0.1) Gecko/20100101 Firefox/7.0.1


Ok to ja czekam az sie czegos wiecej dowiesz.A wgl widze ze tez jestes fanem seriali :)
Moja lista:
1Lost
2Prison Break
3Dexter
4Supernatural
szpak04
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 16
Dołączenie: 06 Lis 2011, 21:09

Re: Oglądanie filmów na terenie Niemiec. OnLine.

Postprzez kominekl » 07 Lis 2011, 18:47

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:7.0.1) Gecko/20100101 Firefox/7.0.1


2 -> ja też ;) . 5 -> Dr. House ;) .
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.
Awatar użytkownika
kominekl
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
 
Posty: 4530
Dołączenie: 03 Sty 2010, 16:07
Miejscowość: Pasztowa Wola Kolonia
Pochwały: 174

Re: Oglądanie filmów na terenie Niemiec. OnLine.

Postprzez Czarodziejczarek » 07 Lis 2011, 18:50

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:7.0.1) Gecko/20100101 Firefox/7.0.1


rozmawiałem z sąsiadem i powiedział tak, że ściągał nawet z torentów na dysk i nic nie dostał, to też jest chyba kwestia szczęścia, ale ja tak jak pisałem wyżej na razie przerywam te online bo się boję a jeśli się okaże że sami nie wiedzą, czy można, czy też nie to ograniczę tylko do tych dwóch co wyżej napisałem seriali i na tym zakończę przygodę online w deutschland :572:
Moje faworyty to:
Star Trek Alles.
Star Gate Alles.
Terra Nova.
The Walking Dead.
Flash Forward.
Visitors.
i inne dużo by tu wymieniać stare nie które są jak świat np: McGyver, A-Team, Ziemia 2 itp...
Pozdro.
Znalazłem kiedyś fajną stronę:
www.google.pl
Awatar użytkownika
Czarodziejczarek
Postujący
Postujący
 
Posty: 430
Dołączenie: 20 Lut 2008, 23:57
Miejscowość: Berlin - Słupsk
Pochwały: 1

Re: Oglądanie filmów na terenie Niemiec. OnLine.

Postprzez szpak04 » 07 Lis 2011, 21:23

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:7.0.1) Gecko/20100101 Firefox/7.0.1


No no no to widze ze juz sporo sie naogladales i jestes zapalonym fanem seriali :) Ja tak napowaznie moze od 2 lat przerzucilem sie glownie z filmow na seriale zaczynajac wlasnie od tych co wyzej wymienilem ale nie powiem ze rowniez kilka anime w zyciu widzialem.A z twojej listy chetnie zobaczyl bym The Walking Dead i Flash Forward bo fajnie sie zapowiadaja wiec napewno po zakonczeniu Dextera i Supernatural juz bede wiedzial co dalej. A jak cos sie dowiem wiecej o ogladaniu online to napewno napisze :)
szpak04
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 16
Dołączenie: 06 Lis 2011, 21:09

Re: Oglądanie filmów na terenie Niemiec. OnLine.

Postprzez Czarodziejczarek » 07 Lis 2011, 21:33

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:7.0.1) Gecko/20100101 Firefox/7.0.1


Oczywiście czekam z niecierpliwością ... odezwę się jeśli co, ale polecam sobie i tobie ostrożność ...
Znalazłem kiedyś fajną stronę:
www.google.pl
Awatar użytkownika
Czarodziejczarek
Postujący
Postujący
 
Posty: 430
Dołączenie: 20 Lut 2008, 23:57
Miejscowość: Berlin - Słupsk
Pochwały: 1

Re: Oglądanie filmów na terenie Niemiec. OnLine.

Postprzez szpak04 » 08 Lis 2011, 15:26

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:7.0.1) Gecko/20100101 Firefox/7.0.1


Dzieki bede uwazal narazie gora jeden odcinek dziennie postaram sie tylko ogladac :)
szpak04
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 16
Dołączenie: 06 Lis 2011, 21:09

Re: Oglądanie filmów na terenie Niemiec. OnLine.

Postprzez Czarodziejczarek » 08 Lis 2011, 15:37

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:7.0.1) Gecko/20100101 Firefox/7.0.1


więc tak sąsiad mówi,że ściąga z jakiś torentów, powiedział, że jeśli chodzi o online to raczej nie powinni się przyczepić natomiast koleżanka dziś powiedziała, że nie powinno się i nawet tego robić, zatem zdania podzielone więc ja już sam nic nie wiem ja powiem krótko: ściaganie = 0, natomiast online = 2 na tydzień albo rzadziej, a najlepiej w ogóle. totalnie zgłupiałem :567:
Znalazłem kiedyś fajną stronę:
www.google.pl
Awatar użytkownika
Czarodziejczarek
Postujący
Postujący
 
Posty: 430
Dołączenie: 20 Lut 2008, 23:57
Miejscowość: Berlin - Słupsk
Pochwały: 1

Re: Oglądanie filmów na terenie Niemiec. OnLine.

Postprzez szpak04 » 08 Lis 2011, 17:29

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:7.0.1) Gecko/20100101 Firefox/7.0.1


No wiesz ale moze tez tak byc ze jest to nielegalne ale jeszczce za to nie karaja bo wsumie nie spotkalem sie z takim przypadkiem aby ktos dostal jakas kare za to, przynajmniej nie slyszalem.Mysle ze jakis czas dowiem sie wiecej na ten temat i dam Ci znac :)
szpak04
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 16
Dołączenie: 06 Lis 2011, 21:09

Re: Oglądanie filmów na terenie Niemiec. OnLine.

Postprzez Czarodziejczarek » 08 Lis 2011, 18:02

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:7.0.1) Gecko/20100101 Firefox/7.0.1


ja też dam znać, popytaj się znajomych jakiś w tym dziwnym kraju, gdzie homo nie wiadomo chodzi za rękę a czepiają się pierdół, ale z drugiej strony jest to też troszkę nie uczciwe, czekam na dalsze wiadomości ... mimo wszystko lepiej ograniczyć do minimum :!: :!: :!: :!: :!:
obyśmy nie musieli pisać za krat :-( :567: :567: :-(
Znalazłem kiedyś fajną stronę:
www.google.pl
Awatar użytkownika
Czarodziejczarek
Postujący
Postujący
 
Posty: 430
Dołączenie: 20 Lut 2008, 23:57
Miejscowość: Berlin - Słupsk
Pochwały: 1

Re: Oglądanie filmów na terenie Niemiec. OnLine.

Postprzez szpak04 » 09 Lis 2011, 17:41

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:7.0.1) Gecko/20100101 Firefox/7.0.1


Witam chyba mam bardzo dobra wiadomosc :) Otoz przeszukujac troche internet znalazlem cos ciekawego tzn nowsza wypowiedz tego adwokata , artykol o stronie gdzie aktualnie ja ogladam filmy no i pewna statystyke i wszystko wskazuje na to ze jak narazie mozna ogladac filmy online :D
http://www.youtube.com/watch?v=LF_2sorz ... ure=relmfu
Kod: Zaznacz wszystko
http://www.chip.de/news/Movie2k.to-_Streaming-Seiten-sind-nicht-illegal-__50016432.html

Kod: Zaznacz wszystko
http://lubik.info/niusy-www/raport-comscore-niemcy-ogladaja-najwiecej-filmow-online-w-europie,456.html
szpak04
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 16
Dołączenie: 06 Lis 2011, 21:09

Re: Oglądanie filmów na terenie Niemiec. OnLine.

Postprzez Czarodziejczarek » 09 Lis 2011, 18:37

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:8.0) Gecko/20100101 Firefox/8.0


Widzisz ty widocznie znasz deutsch, a ja się dopiero go uczę, mega masakra, ale moje pytanie dotyczy serwisu megaupload.com oraz video.zer, videoobb bo ja na tych serwisach jak dotąd oglądałem sobie seriale i filmy czyli the walkingdead oraz terra nova ;-) i takie tam ... :-)

a tak tłumaczy google:
Kod: Zaznacz wszystko
Operatorzy streamingu portal movie2k.to . na które mogą być chronione prawem autorskim głównie oglądać filmy za darmo, teraz wydała oficjalne oświadczenie, które stara się wyjaśnić, dlaczego strony strumieniowe nie są nielegalne Chociaż mówi się w zdaniu: "[ ... ukarać] do utrzymania miejsc streaming, zbadaliśmy operatorów kino.to ponieważ § 129 Kodeksu karnego, za spisek kryminalny. "W oczach Movie2k operator nie jest to prawo, przez co jest sprzeczne z operatorów mogą zostać podjęte z miejsca streaming, ale tylko "wymyślone fantazji" film przemysłu, państwa i GVU . Ponadto skuteczne przekonania wyrażone w zarządzaniu na podstawie tej ustawy w przeszłości zostały. "[...] Zamiast tego, ta część jest zawsze na celu zastraszenie niepożądane fuzji [...]"

Kod: Zaznacz wszystko
"Nie jest kompatybilny z niemieckiego państwa konstytucyjnego"
, operator również wspomnieć, że jest obecnie także określa przeciwko ze względu na "podejrzenie związku przestępczego", jak błędnie zakłada staną się one częścią kompleksu kino.to. Współtwórcy Movie2k byłaby monitorowana przez telefon z BKA. To nie było w jej oczach "[...] z obowiązującymi przepisami tej ustawy państwo [...]" kompatybilne.
Movie2k.to w swojej opinii, że portal strumieniowego zostanie podjęta niedostępny, jak tylko prawa w życie, zabrania miejsc streaming. Tak długo, jak operator, ale mieć pewność, że movie2k.to może być w pełni wykorzystane. Ponadto, operator movie2k.to zapewnić swoich użytkowników, że żadne pliki dziennika będą przechowywane.
 (ama)


więc kali jest kali pić nie za bardzo ;-)

A skoro znasz język niemiecki to może byś przetłumaczył to, przy użyciu googla na język Polski dokładny, byłaby to informacja dla innych użytkowników oraz ten filmik w jakiś sposób sparafrazował, zresztą sam bym się podjął, ale ja się uczę dopiero a ty już znasz ten język...

a jak rozumieć to: http://www.youtube.com/watch?v=8l6Zh8tdHBg
Znalazłem kiedyś fajną stronę:
www.google.pl
Awatar użytkownika
Czarodziejczarek
Postujący
Postujący
 
Posty: 430
Dołączenie: 20 Lut 2008, 23:57
Miejscowość: Berlin - Słupsk
Pochwały: 1

Re: Oglądanie filmów na terenie Niemiec. OnLine.

Postprzez szpak04 » 09 Lis 2011, 21:47

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:7.0.1) Gecko/20100101 Firefox/7.0.1


No moj niemiecki jest na srednim poziomie wszystkiego dokladnie nie rozumie ale w chwili wolnego czasu postaram sie moze jutro to przetlumaczyc tak jak ja rozumie :P
szpak04
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 16
Dołączenie: 06 Lis 2011, 21:09

PoprzedniaNastępna

Powróć do Film

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]