TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Oglądanie filmów na terenie Niemiec. OnLine

Rozmowy na tematy związane z filmem. Opisy, recenzje.

Re: Oglądanie filmów na terenie Niemiec. OnLine.

Postprzez Czarodziejczarek » 09 Lis 2011, 21:50

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:8.0) Gecko/20100101 Firefox/8.0


no to super :-) forumowicze czekają :-)
Znalazłem kiedyś fajną stronę:
www.google.pl
Awatar użytkownika
Czarodziejczarek
Postujący
Postujący
 
Posty: 430
Dołączenie: 20 Lut 2008, 23:57
Miejscowość: Berlin - Słupsk
Pochwały: 1

Re: Oglądanie filmów na terenie Niemiec. OnLine.

Postprzez szpak04 » 10 Lis 2011, 22:02

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:7.0.1) Gecko/20100101 Firefox/7.0.1


Witam obawiam sie ze nie dam rady przetlumaczyc tego do konca tygodnia bo nie mam ostatnio zaduzo czasu.... postaram sie w przyszlym tygodniu bo praca goni a przy tym musze troche posiedziec z moim niemieckim :P
szpak04
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 16
Dołączenie: 06 Lis 2011, 21:09

Re: Oglądanie filmów na terenie Niemiec. OnLine.

Postprzez Czarodziejczarek » 10 Lis 2011, 22:07

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:8.0) Gecko/20100101 Firefox/8.0


nie pali się, ale jeśli jesteś w stanie to byłoby fajnie :-) miłego weekendu ... schones wochenende :P
Znalazłem kiedyś fajną stronę:
www.google.pl
Awatar użytkownika
Czarodziejczarek
Postujący
Postujący
 
Posty: 430
Dołączenie: 20 Lut 2008, 23:57
Miejscowość: Berlin - Słupsk
Pochwały: 1

Re: Oglądanie filmów na terenie Niemiec. OnLine.

Postprzez szpak04 » 15 Lis 2011, 12:50

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:7.0.1) Gecko/20100101 Firefox/7.0.1


Witam no wkoncu udalo mi sie jako tako przetlumaczyc ten text, ale przyznam ze bylo to dosyc trudne i nie obiecuje poprawnego tlumaczenia :P


Movie2k.to:Streaming strony nie sa nielegalne!!! :568:

Movie2k: Operatorzy opublikowali oficjalna opinie:
Operatorzy Streaming portalu movie2k.to, na ktorym wieksza czesc filmow chronionych prawami autorskimi mozna ogladac za darmo , opublikowali teraz oficjalna opinie , ktora probuje wyjasnic dlaczego streaming portale nie sa nielegalne.

Chociaz mowi sie w oswiadczeniu :,,[...] o podtrzymaniu kar dla streaming portali, stwierdziajac przeciwko operatorom Kino.to (§129 Kodeksu karnego) za stworzenie kryminalnej dzialalnosci „W oczach operatorow movie2k.to bylo tak , ale nie ma na to prawa , a procedury ktore zostaly podjete przeciwko operatorom stron, to wylacznie „wymysl fantasy” przez branze filmowa, panstwo i GVU. Ponadto byly skuteczne przekonania z powodow prawnych znanych juz jasno z przeszlosci.. Natomiast ,, [...]beda te paragrafy zawsze skuteczne, na zastraszenie niepozadanych polaczen [...]“

”Nie jest zgodnie z prawem Niemieckim”
Poza tym nalezy takze wspomniec operatorow , ze przeciwnko nim rowniez tak samo ze wzgledu na „podejrzenia za tworzenie kryminalnej dzialalnosci”, stwierdzone zostalo , tu blednie zalozone, ze to pozostalosci po kino.to . Wspoltworcy od Movie2k beda kontrolowani telefonicznie przez federalny urzad kriminalny . Tak wygladalo z ich punktu widzenia „ nie jest zgodne z obawiazujacymi przepisami panstwa“ Movie2k wyjasnil w ich opinii ze strona zostanie natychmiastowo zamknieta zaraz gdy prawo wejdzie w zycie, zabraniajace tego.Tak dlugo operatorzy chca zapewnic , ze movie2k moze byc w pelni wykorzystywane. Ponadto, operatorzy movie2k.to zapewniaja swoich użytkowników, że żadne pliki dziennika nie będą przechowywane.
szpak04
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 16
Dołączenie: 06 Lis 2011, 21:09

Re: Oglądanie filmów na terenie Niemiec. OnLine.

Postprzez Czarodziejczarek » 15 Lis 2011, 19:13

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:8.0) Gecko/20100101 Firefox/8.0


:-) Sehr gut :-) Vielen Dank. A ja ciągle szukam szukam czegoś o serwisie megaupload i jego legalności i nic ;-(
Znalazłem kiedyś fajną stronę:
www.google.pl
Awatar użytkownika
Czarodziejczarek
Postujący
Postujący
 
Posty: 430
Dołączenie: 20 Lut 2008, 23:57
Miejscowość: Berlin - Słupsk
Pochwały: 1

Re: Oglądanie filmów na terenie Niemiec. OnLine.

Postprzez Palacio » 15 Lis 2011, 20:19

PostUA: Opera/9.80 (Windows NT 5.1; U; pl) Presto/2.9.168 Version/11.52


Poczytaj na Wikipedii w najsamprzód.
Awatar użytkownika
Palacio
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2625
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:14
Miejscowość: Władywostok
Pochwały: 82

Re: Oglądanie filmów na terenie Niemiec. OnLine.

Postprzez Czarodziejczarek » 15 Lis 2011, 21:15

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:8.0) Gecko/20100101 Firefox/8.0


a co mam tu czytać Palacio dokładnie mi objaśnij bo nie rozumiem, albo nie widzę ;-( Przepraszam ...
Znalazłem kiedyś fajną stronę:
www.google.pl
Awatar użytkownika
Czarodziejczarek
Postujący
Postujący
 
Posty: 430
Dołączenie: 20 Lut 2008, 23:57
Miejscowość: Berlin - Słupsk
Pochwały: 1

Re: Oglądanie filmów na terenie Niemiec. OnLine.

Postprzez Palacio » 15 Lis 2011, 21:29

PostUA: Opera/9.80 (Windows NT 5.1; U; pl) Presto/2.9.168 Version/11.52


W takim razie poczytaj tutaj
Kod: Zaznacz wszystko
http://www.megaupload.com/?c=terms
Awatar użytkownika
Palacio
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2625
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:14
Miejscowość: Władywostok
Pochwały: 82

Re: Oglądanie filmów na terenie Niemiec. OnLine.

Postprzez Czarodziejczarek » 15 Lis 2011, 21:39

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:8.0) Gecko/20100101 Firefox/8.0


czyli jednym słowem regulamin :-) gdzie wynika, że Oni nie ponoszą odpowiedzialności za dodawanie pików itp ...
ogląda na własne ryzyko i pobiera i w ogóle...
w takim razie powinni zamknąć tę stronę na terenie całego świata i inne tego typu strony, bo przecież ludzie dodają pliki, oglądają online i w ogóle wszystko tam robią a megaupload raz na jakiś czas przeczyści swoje serwery i usunie piractwo, tylko że np w Polsce ludzie oglądają i ściągają z tego serwisu może i tobie się kiedyś to przydarzyło nawet :mrgreen: albo i nie :grin: . Jak widzę oni umywają ręce od tego, zatem każdy użytkownik ponosi odpowiedzialność sam, ale co mówi prawo Polskie o tym i Niemieckie to jest ciekawe
8.4 Naruszenie praw autorskich lub znaków handlowych
Usługi firmy Megaupload mogą być używane jedynie w celach zgodnych z prawem. Transmisja, dystrybucja lub przechowywanie materiałów naruszających obowiązujące prawo lub przepisy, w tym przepisy kontroli eksportu, jest zabronione. Obejmuje to, między innymi, materiały chronione prawem patentowym, autorskim, znakiem handlowym, znakiem usługowym, tajemnicą handlową lub innym prawem własności intelektualnej. Aby korzystać z materiałów osób trzecich, należy wcześniej uzyskać stosowne pozwolenie. Korzystając z Usług, Klient oświadcza i zapewnia, że jest autorem i posiadaczem praw autorskich i (lub) właściwych licencji materiałów przechowywanych na serwerze oraz że materiały te nie naruszają praw wynikających ze znaku handlowego ani praw żadnej osoby trzeciej. Firma Megaupload rezerwuje sobie prawo do zawieszenia lub zakończenia transmisji Klienta, które, w opinii firmy Megaupload, naruszają te przepisy lub jakiekolwiek inne prawa lub przepisy.

11. Ograniczenie odpowiedzialności prawnej
Użytkownik korzysta z Megaupload na własne ryzyko. Jeśli użytkownik jest niezadowolony z jakiegokolwiek aspektu naszych Usług, niniejszego regulaminu lub innych przepisów lub zasad, jedynym wyjściem jest zaprzestanie korzystania z Usługi. Użytkownik potwierdza, że Megaupload nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, pośrednie, przypadkowe ani szczególne szkody ani późniejsze odszkodowania z nawiązką, w tym m.in. odszkodowania z tytułu utraty zysków, wartości przedsiębiorstwa, danych, możliwości użytkowania lub innych strat niematerialnych (nawet jeśli zostaliśmy powiadomieni o możliwości wystąpienia takich szkód) wynikające z: (I) korzystania lub niemożności korzystania z Usługi, (II) kosztów zakupu zastępczych towarów lub usług w następstwie wszelkich dóbr, danych, informacji lub usług nabytych, uzyskanych lub odebranych lub wiadomości lub transakcji zawartych za pośrednictwem Usługi, (III) nieuprawnionego dostępu lub zmiany transmisji danych użytkownika (IV) oświadczeń lub postępowania jakiejkolwiek strony trzeciej podczas korzystania z Usługi lub (e) wszelkich innych spraw związanych z Usługami.

Prawda jest taka nie powinniśmy oglądać. zgadzasz się z tym ???
Znalazłem kiedyś fajną stronę:
www.google.pl
Awatar użytkownika
Czarodziejczarek
Postujący
Postujący
 
Posty: 430
Dołączenie: 20 Lut 2008, 23:57
Miejscowość: Berlin - Słupsk
Pochwały: 1

Re: Oglądanie filmów na terenie Niemiec. OnLine.

Postprzez Palacio » 15 Lis 2011, 22:40

PostUA: Opera/9.80 (Windows NT 5.1; U; pl) Presto/2.9.168 Version/11.52


Nie odpowiem ci na to pytanie, ponieważ nie mam takiej wiedzy. Zapytaj prawnika, albo osoby, która miała już styczność z takimi kwestiami. Na twoim miejscu, zapytałbym na tym forum.
Awatar użytkownika
Palacio
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2625
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:14
Miejscowość: Władywostok
Pochwały: 82

Re: Oglądanie filmów na terenie Niemiec. OnLine.

Postprzez Czarodziejczarek » 15 Lis 2011, 23:41

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:8.0) Gecko/20100101 Firefox/8.0


dzięki znalazłem dużo odpowiedzi ale nadal szukam co słychać w deutschland. pozdrawiam Palacio
Znalazłem kiedyś fajną stronę:
www.google.pl
Awatar użytkownika
Czarodziejczarek
Postujący
Postujący
 
Posty: 430
Dołączenie: 20 Lut 2008, 23:57
Miejscowość: Berlin - Słupsk
Pochwały: 1

Re: Oglądanie filmów na terenie Niemiec. OnLine.

Postprzez szpak04 » 16 Lis 2011, 11:31

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:7.0.1) Gecko/20100101 Firefox/7.0.1


No to jak znajdziesz cos konkretnego i dokladniejszego na tym forum to podziel sie tym :)
szpak04
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 16
Dołączenie: 06 Lis 2011, 21:09

Re: Oglądanie filmów na terenie Niemiec. OnLine.

Postprzez Czarodziejczarek » 16 Lis 2011, 18:12

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:8.0) Gecko/20100101 Firefox/8.0


Oczywiście. Fakt faktem jeśli masz konto na forumprawne.org to możesz tam założyć temat ale ja na razie będę tam szukać a jeśli nie znajdę założę temat. Pozdrawiam :-)
Znalazłem kiedyś fajną stronę:
www.google.pl
Awatar użytkownika
Czarodziejczarek
Postujący
Postujący
 
Posty: 430
Dołączenie: 20 Lut 2008, 23:57
Miejscowość: Berlin - Słupsk
Pochwały: 1

Re: Oglądanie filmów na terenie Niemiec. OnLine.

Postprzez szpak04 » 17 Lis 2011, 16:27

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:7.0.1) Gecko/20100101 Firefox/7.0.1


ok jak cos sam juz tam zalozylem watek i mam nadzieje ze wkoncu ktos odpowie na 100% :P http://forumprawne.org/niemcy/267645-ogladanie-filmow-online-w-niemczech.html
szpak04
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 16
Dołączenie: 06 Lis 2011, 21:09

Re: Oglądanie filmów na terenie Niemiec. OnLine.

Postprzez Czarodziejczarek » 23 Lis 2011, 22:07

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:8.0) Gecko/20100101 Firefox/8.0


No właśnie fajnie, że ten temat założyłeś tam i bardzo ciekawie opisałeś problem ja bym tak tego nie zrobił: Ciekawa odpowiedź:

Samo oglądanie streamów jest zgodne z prawem. Tak uważa co najmniej większość prawników. Do tej pory prokuratura tego nie ściga, nie ma żadnych opublikowanych wyroków, nie ma też żadnych Abmahnungów.


I nawet jeden nerwus się wypowiedział ;-p "Pogodniak"

Pozdrawiam. 3 maj się.
Znalazłem kiedyś fajną stronę:
www.google.pl
Awatar użytkownika
Czarodziejczarek
Postujący
Postujący
 
Posty: 430
Dołączenie: 20 Lut 2008, 23:57
Miejscowość: Berlin - Słupsk
Pochwały: 1

PoprzedniaNastępna

Powróć do Film

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron