TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

phpbb3 - jeszcze nie teraz?

Komunikaty związane ze stroną INSTALKI.pl oraz FORUM.

Re: phpbb3 - jeszcze nie teraz?

Postprzez kukaszr » 21 Sie 2008, 09:38

PostUA:


destyny napisał(a):Boże, ale dziko chyba rok minie zanim się odnajdę.

No cóż dzięki wielkie, trzeba iść z postępem :).


Tak jak mówisz! Ja jestem za tym, zeby panel z informacjami kto napisał dany post był po lewej stronie -po staremu!
Chciałbym umrzeć we śnie jak mój dziadek... a nie jak jego pasażerowie głośno krzycząc :D
Awatar użytkownika
kukaszr
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2050
Dołączenie: 29 Gru 2005, 12:16
Miejscowość: Poznań
Pochwały: 2

Re: phpbb3 - jeszcze nie teraz?

Postprzez Dawid255151 » 21 Sie 2008, 10:02

PostUA:


Ojoj nowy wygląd mamy :D a gdzie jest SB nie mogę się przyzwyczaić do nowego wyglądu..

Ja też jestem za tym aby panel z informacjami kto napisał dany post był po lewej stronie!
Awatar użytkownika
Dawid255151
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2064
Dołączenie: 04 Lis 2007, 18:37
Pochwały: 2

Re: phpbb3 - jeszcze nie teraz?

Postprzez huber2t » 21 Sie 2008, 10:40

PostUA:


A moim zdaniem po prawej stronie jest lepiej ale to może tylko kwestia przyzwyczajnia, zawsze byłem i pisałem na phpbb3...
Awatar użytkownika
huber2t
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2798
Dołączenie: 21 Mar 2008, 10:07
Pochwały: 42

Re: phpbb3 - jeszcze nie teraz?

Postprzez Palacio » 21 Sie 2008, 11:42

PostUA:


To jest dostosowanie się do innych forów. Na programosy.pl też jest tak samo - a kiedyś było po lewej stronie, na dp.pl to samo. Jak dla mnie może zostać tak jak jest, ale nie będę miał też nic przeciwko temu aby było po lewej stronie. Może po prostu zrobić opcję, w której użytkownik sam będzie wybierał po której stronie - to tylko propozycja, wiem że roboty z tym by było od cholery :) Właśnie gdzie jest chatbox :?: Noi niestety krzyżyk dla twórców. Gdzie są odnośniki do portalu instalki.pl, a przede wszystkim do konkursu. Kamuflasz się na was pogniewa :D ;) I ciekawe kto pierwszy zapyta o to o co ja nie śmię zapytać. Będą uważnie obserwował...
Awatar użytkownika
Palacio
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2625
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:14
Miejscowość: Władywostok
Pochwały: 82

Re: phpbb3 - jeszcze nie teraz?

Postprzez Mac » 21 Sie 2008, 11:48

PostUA:


Wszystko zależy od stylu forum. Są style gdzie jest po prawej a są gdzie jest po lewej stornie panel z userami. Kwestia wgrania nowego stylu. Na razie jest tylko jeden.
Mac
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2186
Dołączenie: 21 Lip 2005, 19:07
Miejscowość: Żywiec
Pochwały: 6

Re: phpbb3 - jeszcze nie teraz?

Postprzez Ernestinho » 21 Sie 2008, 12:19

PostUA:


Witam!

Widzę, że już na phpBB3. Może zainstalujecie jakieś modyfikacje, np. SB i szybką odpowiedź. Jak coś mogę podać linki ( ew. pomóc w instalacji ).
Jeśli admini się zgodzą zrobię obrazki rang. Powiedzcie tylko jak mają wyglądać :)

Pozdrawiam, Ernestinho :)
Image
Awatar użytkownika
Ernestinho
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 18
Dołączenie: 17 Lip 2008, 09:40
Miejscowość: Bezek

Re: phpbb3 - jeszcze nie teraz?

Postprzez Dawid255151 » 21 Sie 2008, 13:45

PostUA:


Ernestinho napisał(a):Witam!

Widzę, że już na phpBB3. Może zainstalujecie jakieś modyfikacje, np. SB i szybką odpowiedź. Jak coś mogę podać linki ( ew. pomóc w instalacji ).
Jeśli admini się zgodzą zrobię obrazki rang. Powiedzcie tylko jak mają wyglądać :)

Pozdrawiam, Ernestinho :)


Admini dadzą sobie rade pewnie sami....
Awatar użytkownika
Dawid255151
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2064
Dołączenie: 04 Lis 2007, 18:37
Pochwały: 2

Re: phpbb3 - jeszcze nie teraz?

Postprzez Palacio » 21 Sie 2008, 16:25

PostUA:


Dawid255151 napisał(a):
Ernestinho napisał(a):Witam!

Widzę, że już na phpBB3. Może zainstalujecie jakieś modyfikacje, np. SB i szybką odpowiedź. Jak coś mogę podać linki ( ew. pomóc w instalacji ).
Jeśli admini się zgodzą zrobię obrazki rang. Powiedzcie tylko jak mają wyglądać :)

Pozdrawiam, Ernestinho :)


Admini dadzą sobie rade pewnie sami....

Naszczęście ostateczna decyzja nie należy do ciebie tylko do adminów, więc niech chłopak ma nadzieję, że się może przydać :P .
Awatar użytkownika
Palacio
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2625
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:14
Miejscowość: Władywostok
Pochwały: 82

Poprzednia

Powróć do Komunikaty

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron