Posty, które nie nadają się do publikacji w innych działach.
Zablokowany temat

Re: Tymczasowy Shoutbox

26 Sie 2008, 22:46

Brawo dla Wisły choć trochę późno... Mniejsza z tym, historyczne zwycięstwo jest ;)

Re: Tymczasowy Shoutbox

26 Sie 2008, 22:52

A niektórzy z was do szkoły idą a niektórzy zaczynają prace tak jak ja i 12września zaczynam pracę xD

Re: kodeki a DVD Player

26 Sie 2008, 23:08

niunka napisał(a):Do wrozki napisz.
Co to za film tzn jaki kodek,format ?
Jaki masz odtwarzacz DVD ?


sorry ale muszę to napisać....niunka, takie odzywki to zostaw dla siebie....koleś jest tu nowy to dopiero jego 1 post a ty do niego z takim tekstem....i myślisz, że takie zachowanie przyciągnie nowych ludzi no to forum??.....bo ja nie..............i powtarzasz to co już zostało napisane........

sorry za offtop pozdro!

Re: Tymczasowy Shoutbox

26 Sie 2008, 23:12

Szczerze mówiąc to wolał bym do pracy iść niż w szkole siedzieć. :cry:

Re: Tymczasowy Shoutbox

26 Sie 2008, 23:22

no raczyy że lepiej do roboty przynajmniej jakiś zysk by był xD

Re: Tymczasowy Shoutbox

27 Sie 2008, 09:40

W szkole się spędza czasu jakieś 7-8godzin a w pracy 10-12godzin tak jak w mojej.

Re: Tymczasowy Shoutbox

27 Sie 2008, 10:02

dla tego trzeba poszukac dobrej pracy w której sie pracuje 8h ;-)

Re: Tymczasowy Shoutbox

27 Sie 2008, 10:15

Ja do takiej będę szedł znajomy jest tam kierownikiem :), czekam bo zwolnienia teraz mają być i mnie wciśnie tam, na początek 1.500zł na rękę. Praca od poniedziałku do piątku od 7 do 15. Jeżeli pójdę 2 soboty w miesiącu do wypłaty dostaję dodatek w wysokości 200-300zł :). Doczekać się już nie mogę. Będzie to praca w fabryce która produkuje piankowe opakowania dla Della :).

Re: Tymczasowy Shoutbox

27 Sie 2008, 10:41

Zna ktoś jakiś program do testowania ramu odpalany z pendrive-a ?

Re: kodeki a DVD Player

27 Sie 2008, 10:53

Jestem takiego samego zdania co nawrok888. Czy naprawdę tak ma wyglądać propagowanie pomocy na tym forum :?: Takie odpowiedzi tylko znichęcają nowych użytkowników. A jak jeszcze zobaczą że napisał to człowiek z rangą MODERATOR! to jest niemal pewne, że wybiorą pomoc z innego forum. Ciuś Ciuś :P

Re: Tymczasowy Shoutbox

27 Sie 2008, 15:06

Z pracą to różnie ja idę do DAKO, miałem iść do macdonalda ale jednak wole dako.

Re: Tymczasowy Shoutbox

27 Sie 2008, 17:08

mcdonlads ----> mcjob
Mam nadzieje, ze sytułacja mnie nigdy nie zmusi zeby isc do tak nędznej pracy.

Re: Tymczasowy Shoutbox

27 Sie 2008, 17:12

Orientuje się ktoś ile powinien iść pobraniowy priorytet (paczka) ze Szczecina do Kielc??

Re: Tymczasowy Shoutbox

27 Sie 2008, 17:21

Pocztą Polską? Teoretycznie 1-2 dni. W praktyce różnie. Jak będziesz miał szczeście to dostaniesz w 2 dni, jak pecha to możesz czekać nawet tydzień :p

PP sux, lepiej wysyłać kurierem (ale nie Pocztex'em xD) - drożej ale szybciej i bezpieczniej.

Re: Tymczasowy Shoutbox

27 Sie 2008, 17:42

Ja sie odpukać na PP jeszcze nie przejechałem. Ale paczki pobraniowe dochodziły do mnie zazwyczaj tak 2-3dni. Raz jedynie dostałem na następny dzień po wysyłce.
Zablokowany temat