Posty, które nie nadają się do publikacji w innych działach.
Zablokowany temat

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Sie 2008, 11:39

Jaki system? Jaka walka? Ludzie popatrzcie co piszecie, jakby tu wielka krzywda się komuś działa... Według mnie niunka trochę za to napisała ale żeby od razu "walczyć z systemem"? Normalnie n/c i ręce opadają... Zwróciliście uwagę i luz, po co dalej kontynuować temat i kręcić następną wielką aferę.

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Sie 2008, 11:41

Wg mnie to tak wygląda no ale cóż ja się wyłączam z tej dyskusji bo jeszcze sobie zaszkodzę :)

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Sie 2008, 11:44

murarz777 napisał(a):...jeszcze sobie zaszkodzę :)

Taa, bo tutaj panuje całkowita dyktatura... :| Jak macie jakieś uwagi to piszcie wprost, a nie jakieś sztuczne afery itp.

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Sie 2008, 11:46

Poprostu koniec z mojej strony :)
Niech będzie tak jak jest Mnie jest dobrze tylko nie rozumiem czemu ludzie sie kłócą o takie rzeczy ..
Pytania? zapraszam na pw

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Sie 2008, 12:03

Halo :569:
Co sie z wami dzieje,ze wszystkiego robicie wielkie haloo, wrzuccie na luz albo zajmijcie sie czyms konkretnym,bo naprawde sie nie milo zrobi.
Napisz do wrozki - naprawde strasznie obrazliwe i zupelny brakn szacunku. n/c
W politykow chcecie sie bawic,rzady sie wam jakies marza?
Mojej dymisji chcecie,jezeli tak to piszcie nie ma sprawy :razz:

pzdr

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Sie 2008, 12:06

Nie chcę Twojej dysmisji bo pilnujesz porządku i dobrze to robisz
Peace and love forever <3 :P
Pozdro Murarz777

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Sie 2008, 12:25

Nie ma o czym mówić, a ja poprostu stanąłem tylko w obronie nowego użytkownika. I basta!

Znacie jakieś filmy w stylu "Czy leci z nami pilot" ? Kiedyś oglądałem podobny, ale był tak śmieszny, że się popłakałem ze swoim ojcem :D

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Sie 2008, 12:32

Zobacz film "Poznaj moich Spartan" dawno lepszej komedi nie widziałem : )

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Sie 2008, 13:10

Palacio napisał(a):Znacie jakieś filmy w stylu "Czy leci z nami pilot" ? Kiedyś oglądałem podobny, ale był tak śmieszny, że się popłakałem ze swoim ojcem :D

ogólnie to wszystkie filmy z Leslie Nielsenem....albo filmy z serii Austin Powers

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Sie 2008, 13:11

Wie ktoś dlaczego Vista pokazuje mi że mam Radeona X1300 a tak naprawdę ma X1550???

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Sie 2008, 13:14

A ja wiem Mateusz :P mi pokazywało że mam radeona x1900 a tak naprawde mam x1950
Zainstalowałem sterowniki do karty graficznej najnowsze oczywiscie :)
i mam wszystko ok :D

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Sie 2008, 13:37

Palacio napisał(a):Znacie jakieś filmy w stylu "Czy leci z nami pilot" ? Kiedyś oglądałem podobny, ale był tak śmieszny, że się popłakałem ze swoim ojcem :D


Z tego samego okresu i w tym stylu to
Spokojnie, to tylko awaria

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Sie 2008, 13:40

ja polecam film ADRENALINA
Image

Wystarczy spojrzeć na postać pierwszoplanową :-)
10/10!! Dawno sie tak nie ubawiłem!

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Sie 2008, 13:46

Crank dobry film przyznać trzeba, akacja filmu nawet na moment nie zwalnia :D. Najbardziej mi się podobało jak w chińskim miasteczku pannę posuwał :d.

Re: Tymczasowy Shoutbox

28 Sie 2008, 16:17

Mam ten film ale w polskim wydaniu

super akcja tak jak w Transporterze
Zablokowany temat