TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Problemy dotyczące sieci Internet, konfiguracja sieci LAN, WLAN, konfiguracja serwerów. Rozdzielanie połączeń internetowych. Rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem. Routery, huby, switche, anteny itp.
antywirus to ESET NOD 32 niestety nie wiem gdzie tego fire foxa szukać w Aresie lite wcieło mi sieć a była cały czas ale w starym jest nie wiem o co chodzi bibloteka jest wszystko a sieci nie ma chciałem wywalić antywirusa skasowałem jakiś fragment lub plik chciałem wywalić cały ale wyskakuje mi że nie moge ,komp był czyszczony przez kolesia i możecoś zrobił ale Ares działał
To tylko kwestia portów. Sam tak miałem. Wpisz teraz 12092. Tylko pamiętaj, że musisz przed wpisaniem nacisnąć rozłącz a po wpisaniu połącz (to masz nad zakładką Transfery).
raczej to mało prawdopodobne; czy aby na pewno zrobiłes tak jak pisałem; żeby się upewnić, że port jest niewłaściwy trzeba odczekać kilka minut, od razu nie wejdzie
1-panel sterowania transfery
2-wciskam rozłącz-czekam 3min.
3-wpisuje 12092czekam 3min.
4-wciskam połącz mija 15min. nic sie nie dzieje pisze łączenie
5-naciskam wyszukiwanie -wpisuje dowolny film -nie ma nic
6-ponownie wchodze do panelu sterowania-nic sie nie zmienia pisze łączenie i 100% że tak zostanie
czyli jest źle, jak pisze ŁĄCZENIE to nie musisz wchodzić w wyszukiwarke bo i tak nic nie wyszuka. Musi pisać ONLINE <xx:xx>. Być może to zapora systemu Windows. Wejdź w Mój Komputer Panel Sterowania Zapora systemy Windows i na liście znajdź Ares i odznacz. Zobacz czy coś się zmieni; po tym popróbuj z różnymi portami.
wyłączyłem wszystkie zapory bo nie wiedziałem jak wyłączyć tylko Aresa nic sie nie zmieniło czy mam włączyć blokade bo i tak nic sie nie dzieje nowa wersjai stara to samo
Mam podobny problem z Aresem, co kolega. Zainstalowałam go, ale za żadne skarby nie chce się podłączyć. Zmieniłam wszystkie ustawienia i nic. Może to dlatego, że cały czas mam dodatkowo eMule?