KLIK

UA:
piotro napisał(a):sluchajci nie wiecie moze co sie stalo ze jak chcialem wejsc w aresa to nie chcial mi sie wogole otworzyc.probowalem otwierac z paska,ze startu i pulpitu no i nic.

UA:
Palacio napisał(a):piotro napisał(a):sluchajci nie wiecie moze co sie stalo ze jak chcialem wejsc w aresa to nie chcial mi sie wogole otworzyc.probowalem otwierac z paska,ze startu i pulpitu no i nic.
spróbuj przeinstalować Ares`a
