TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Spam - autor tematu zostal zbanowany.

Posty, które nie nadają się do publikacji w innych działach.

Spam - autor tematu zostal zbanowany.

Postprzez ksysumen » 16 Lut 2008, 12:34

PostUA:


Pisze tę wiadomosc głownie do mederatora niunki
czemu wlepiasz ludzią ciągle ostrzeżenia ? nawet mi wlepiłas za to ze napisałem zrub format dysku! a przecież regulaminu nie złamałem ?
Niunka jeśli odemnie to by to zależało to napewno była byś już zbanowana!
tu jest kategoria free post jestem ciekaw czy da mi ktos ostrzezenie! bo przeciez mozna pisac oczym sie chce na fre post
teraz wy sie wypowiedzcie co myslicie o niunce?
Jeśli pomogłem to ty zrewanżuj się dla mnie i daj +
jakieś problemy to pisz na gg 5116252...
ksysumen
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 76
Dołączenie: 21 Sty 2008, 23:56

Postprzez Dawid255151 » 16 Lut 2008, 12:42

PostUA:


Słuchaj niunka to co napisał ksysumen to jest racja ciągle dajesz jakieś ostrzeżenia nie wiem czy to jakaś przyjemność czy co ale mniejsza oto piszesz też do mnie
że mam 2konta a wcale ich nie mam bo niby poco mi 2konta ? jak przecież moje konto ma dobry stan pochwał jak i postów nie mam żadnych ostrzeżeń no i poco mi drugie konto?
zastanów się czasem co piszesz bo łatwo jest kogoś o coś oskarżać
Dla tych co nie wierzą wczoraj otrzymałem taką wiadomość od Niunki
Image

Wiesz Niunka zauważyłem że najwięcej jest z tobą problemów na forum
przecież jest tyle moderatorów i administratorów i najwięcej ludzie mają z tobą problemów
proszę cię zmień się wreszcie na lepszą osobę.
Awatar użytkownika
Dawid255151
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2064
Dołączenie: 04 Lis 2007, 18:37
Pochwały: 2

Postprzez Bozz » 16 Lut 2008, 13:07

PostUA:


Jeżeli uważacie, że zostaliście ocenieni niesprawiedliwie to z takim czymś pisze się do Administratorów, a nie żali się na forum jak DzieciNeo... N/C!
Awatar użytkownika
Bozz
Moderator
Moderator
 
Posty: 2862
Dołączenie: 21 Sie 2006, 14:08
Miejscowość: 49°54' N 21°03' E
Pochwały: 20

hmm

Postprzez ksysumen » 16 Lut 2008, 13:17

PostUA:


Jak śmiesz nas obrazac od dzieci neo jest to free post i mozna pisac o czym sie chce. Dziecko neo to takie dziecko lub pełnoetni człowiek który obraża ludzi za pośrednictwem internetu i to teraz ty sie zachowujesz jak dziceko neo!!!
Jeśli pomogłem to ty zrewanżuj się dla mnie i daj +
jakieś problemy to pisz na gg 5116252...
ksysumen
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 76
Dołączenie: 21 Sty 2008, 23:56

Postprzez Dawid255151 » 16 Lut 2008, 13:25

PostUA:


Bozz napisał(a):Jeżeli uważacie, że zostaliście ocenieni niesprawiedliwie to z takim czymś pisze się do Administratorów, a nie żali się na forum jak DzieciNeo... N/C!


Bozz ja nie uważam się za skrzywdzonego tylko po prostu się wypowiedziałem w tym temacie tylko jestem troszeczku zdenerwowany tym co Niunka robi np. to co do mnie napisała wmawia mi że posiadam 2-konta na forum.
Bozz ja się tylko wypowiadam a free post jest to dowolna kategoria i można pisać o czym się chce
Awatar użytkownika
Dawid255151
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2064
Dołączenie: 04 Lis 2007, 18:37
Pochwały: 2

Postprzez pp3088 » 16 Lut 2008, 14:30

PostUA:


ksysumen, zrób format to każdy może napisać. To nie jest pomoc.

Niunka jeśli odemnie to by to zależało to napewno była byś już zbanowana!


Ale nie zależy. Ktoś musi trzymać porządek na forum.

Mam radę. Zrób format.
Awatar użytkownika
pp3088
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 999
Dołączenie: 11 Sie 2006, 23:59
Miejscowość: Szczecin

Re: hmm

Postprzez Bozz » 16 Lut 2008, 14:36

PostUA:


ksysumen napisał(a):Jak śmiesz nas obrazac od dzieci neo jest to free post i mozna pisac o czym sie chce. Dziecko neo to takie dziecko lub pełnoetni człowiek który obraża ludzi za pośrednictwem internetu i to teraz ty sie zachowujesz jak dziceko neo!!!


Dawid255151 napisał(a):Bozz ja nie uważam się za skrzywdzonego tylko po prostu się wypowiedziałem w tym temacie tylko jestem troszeczku zdenerwowany tym co Niunka robi np. to co do mnie napisała wmawia mi że posiadam 2-konta na forum.
Bozz ja się tylko wypowiadam a free post jest to dowolna kategoria i można pisać o czym się chce


@ksysumen
Do tej Twojej definicji dodałbym jeszcze: ...lub zachowuje się jak małe dziecko, któremu zabrano lizaka i żali się gdzie tylko może... Takie posty zasługują [według mnie] na ostrzeżenie, to żadna pomoc!

@Dawid255151
Co nie zmienia faktu, że takie sprawy powinno się załatwiać z Adminami, a nie na forum pokazywać jak to Was 'skrzywdziła' niunka...

Żal, a temat i tak pewnie wyląduje w Śmietniku [gdzie jego miejsce]
Ostatnio edytowany przez Bozz 16 Lut 2008, 14:42, edytowano w sumie 2 razy
Awatar użytkownika
Bozz
Moderator
Moderator
 
Posty: 2862
Dołączenie: 21 Sie 2006, 14:08
Miejscowość: 49°54' N 21°03' E
Pochwały: 20

Postprzez murarz777 » 16 Lut 2008, 14:38

PostUA:


Niunka twardo trzyma regulamin ^^ kto nie łamie zasad ostrzeżenia nie dostaje :wink:
Człowiek, który porusza się w tłumie, nie dojdzie dalej niż inni. Ten, który chodzi samotnie, może znaleźć się tam gdzie jeszcze nikogo nie było.
Awatar użytkownika
murarz777
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1405
Dołączenie: 09 Lip 2007, 01:51
Miejscowość: nie wiem
Pochwały: 3

Postprzez darkman » 16 Lut 2008, 14:44

PostUA:


niunka dobrze robi, ja bym was dawno pobanował :grin:
darkman
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 547
Dołączenie: 28 Maj 2006, 12:17
Miejscowość: Kraków

Postprzez Dawid255151 » 16 Lut 2008, 14:51

PostUA:


Bozz ale zauważ że niunka daje ciągle ostrzeżenia i ciągle ona myśli że ktoś nabija posty i ciągle o coś kogoś podejrzewa

pp3088 ale jakoś ty jesteś moderatorem i z tobą niema takich problemów jak z niunka i ty nie zamykasz ciągle tematów i nadajesz ostrzeżeń.

murarz777 tylko żę pisząc tak jak ksysumen zrób formata to nie jest łamanie regulaminu bo przecież nic takiego niepisze w regulaminie

DARKMAN
trochę przesadzasz i chyba napisałeś tego posta w złości

a jeśli komuś przeszkadza ten post i da tego posta do śmietnika to czyli uważa ta osoba że prawda w oczy boli
Awatar użytkownika
Dawid255151
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2064
Dołączenie: 04 Lis 2007, 18:37
Pochwały: 2

Postprzez acoanic_radka » 16 Lut 2008, 15:01

PostUA:


Szczerze mówiąc a raczej pisząc to również podpisze się pod tym co piszą chłopaki. Ostatnio dosyć często widać zażalenia do "NIUNKA". Może admin zwróci na to jakąś uwagę.
Tak mnie wychowali: Ojczyzne kochać trzeba i szanować , nie deptać flagi i nie pluć na godło.
Awatar użytkownika
acoanic_radka
Postujący
Postujący
 
Posty: 394
Dołączenie: 23 Lip 2005, 18:24
Pochwały: 1

Postprzez murarz777 » 16 Lut 2008, 15:02

PostUA:


DARKMAN jakbys był moderatorem to by już pół naszej społecznosći forumowej nie było :lol:
Człowiek, który porusza się w tłumie, nie dojdzie dalej niż inni. Ten, który chodzi samotnie, może znaleźć się tam gdzie jeszcze nikogo nie było.
Awatar użytkownika
murarz777
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1405
Dołączenie: 09 Lip 2007, 01:51
Miejscowość: nie wiem
Pochwały: 3

hmmm

Postprzez ksysumen » 16 Lut 2008, 15:03

PostUA:


Myślę że nić się nie poradzi na panią moderator ( niunke ).


P.S Dzięki Dawid że jesteś po mojej stronie
Jeśli pomogłem to ty zrewanżuj się dla mnie i daj +
jakieś problemy to pisz na gg 5116252...
ksysumen
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 76
Dołączenie: 21 Sty 2008, 23:56

Re: Ostrzeżenia dzieki niunce.

Postprzez kukaszr » 16 Lut 2008, 15:04

PostUA:


ksysumen napisał(a): [...] nawet mi wlepiłas za to ze napisałem zrub format dysku! a przecież regulaminu nie złamałem? [...]


pewnie dostałeś warna za to, że nie wiesz ze "zrób" się pisze przez o z kreską ;) też pisząc robie byki ale nie aż takie <chyba> ;] pozdro ;d

porządek musi być -taka rola adminów, a porada typu zrób formata to nie porada.
Chciałbym umrzeć we śnie jak mój dziadek... a nie jak jego pasażerowie głośno krzycząc :D
Awatar użytkownika
kukaszr
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2050
Dołączenie: 29 Gru 2005, 12:16
Miejscowość: Poznań
Pochwały: 2

Postprzez Dawid255151 » 16 Lut 2008, 15:05

PostUA:


acoanic_radka napisał(a):Szczerze mówiąc a raczej pisząc to również podpisze się pod tym co piszą chłopaki. Ostatnio dosyć często widać zażalenia do "NIUNKA". Może admin zwróci na to jakąś uwagę.


Dzięki że się do nas przyłączyłeś lub przyłączyłaś

P.S nie wiem jak masz na imię dlatego tak napisałem
Awatar użytkownika
Dawid255151
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2064
Dołączenie: 04 Lis 2007, 18:37
Pochwały: 2

Następna

Powróć do Śmietnik

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]

cron