TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Propozycje zmian na forum

Komunikaty związane ze stroną INSTALKI.pl oraz FORUM.

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

Postprzez huber2t » 30 Wrz 2008, 17:13

PostUA:


Mirahz i nawrok888 macie racje tylko mało jest takich fór na których w podpicie można dawac linki a jeszcze mniej jest tych w których można promować inne fora a w tym konkurencje
Awatar użytkownika
huber2t
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2798
Dołączenie: 21 Mar 2008, 10:07
Pochwały: 42

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

Postprzez LucaS » 30 Wrz 2008, 17:31

PostUA:


Najlepiej do reklamy w podpisach na różnych forach dać bardzo profesjonalny banner z jakimś zachęcającym zdaniem. Coś pokroju "Problem z komputerem? Windowsem? Instalki.pl służą pomocą! Wejdź na forum a postaramy Ci się pomóc" tylko w lepszej wersji. Najbardziej przyciąga właśnie profesjonalizm a nie jakieś barachło zrobione przez amatora w Photoshopie.
Było, minęło...
LucaS
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2820
Dołączenie: 11 Maj 2006, 21:45
Pochwały: 7

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

Postprzez Mirahz » 30 Wrz 2008, 17:38

PostUA:


LucaS napisał(a):Najlepiej do reklamy w podpisach na różnych forach dać bardzo profesjonalny banner z jakimś zachęcającym zdaniem. Coś pokroju "Problem z komputerem? Windowsem? Instalki.pl służą pomocą! Wejdź na forum a postaramy Ci się pomóc" tylko w lepszej wersji. Najbardziej przyciąga właśnie profesjonalizm a nie jakieś barachło zrobione przez amatora w Photoshopie.


Oczywiscie banner wchodzi w gre, ale jakis konkretny i niewielki. Linki oczywiscie robia swoja prace.
Awatar użytkownika
Mirahz
Administrator
Administrator
 
Posty: 1802
Dołączenie: 10 Maj 2004, 20:40
Miejscowość: Polska
Pochwały: 6
Sprzęt: Samsung NP530, Huawei P30 Pro

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

Postprzez nawrok888 » 30 Wrz 2008, 17:50

PostUA:


m.i. taką reklamę umieszczam:
[obrazek nie jest już dostępny]

[obrazek nie jest już dostępny]

niby nic ale zawsze coś....

pozdro!
Piszę poprawnie po polsku.

Nie dyskutuj z idiotą... Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem....
Awatar użytkownika
nawrok888
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 754
Dołączenie: 22 Sie 2007, 19:15
Miejscowość: Inowrocław
Pochwały: 3

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

Postprzez in2dex » 30 Wrz 2008, 20:30

PostUA:


Wyszukiwarki pozycjonują każdą podstronę forum a wiadomo i link z naszego podpisu więc rośnijmy w siłę
Na konkurencyjnych forach niemożna wprost umieszczać linków do forum ale może można "mam problem z siecią pomożesz klik" i link do nas może przejdzie uwagę modów, ale to tylko takie kombinowanie
Awatar użytkownika
in2dex
Postujący
Postujący
 
Posty: 276
Dołączenie: 12 Wrz 2008, 21:17
Miejscowość: Mazowieckie
Pochwały: 2

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

Postprzez kukaszr » 30 Wrz 2008, 20:44

PostUA:


a i ja nie będe gorszy ;-)
Załączniki
Clipboard01.jpg
Clipboard01.jpg (13.4 KiB) Obejrzany 4114 razy
Chciałbym umrzeć we śnie jak mój dziadek... a nie jak jego pasażerowie głośno krzycząc :D
Awatar użytkownika
kukaszr
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2050
Dołączenie: 29 Gru 2005, 12:16
Miejscowość: Poznań
Pochwały: 2

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

Postprzez niunka » 30 Wrz 2008, 21:54

PostUA:


huber2t napisał(a):Mirahz i nawrok888 macie racje tylko mało jest takich fór na których w podpicie można dawac linki a jeszcze mniej jest tych w których można promować inne fora a w tym konkurencje


Moze i malo jest takich , ale kto mowi ze musza to byc fora o tej samej tematyce, ja juz dawno mam linki w podpise na kilku forach,na ktorych sie udielam a ladny dobry banerek w podpisie bylby o niebo lepszy niz zalinkowane forum i servis.
Daje w podpis taki baner kierujacy do serwisu a dalej na forum z dobra reklama na stronie to juz prosta droga.

Mozna by bylo polaczyc niektore dzialy zeby bylo bardziej przejzyscie i nie bylo by placzu ze czegos brakuje.

Dzial Demonstracje Poradniki podzielic tematycznie i wprowadzic akceptacje postow.

Moze to jest jakas drobnostka,ale np dodanie ikonek systemowych i przegladarki,chodzi o to zeby tak jakby w podpisie wyswietlala sie ikonka kto jaki ma system i jaka przegladarke,nieraz ktos o czyms pisze a nie wiadomo nawet na jakim systemie pracuje i trzeba sie domyslac,albo pytac zamias odrazu dac konkretna odpowiedz.
Awatar użytkownika
niunka
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2410
Dołączenie: 08 Maj 2005, 15:21
Miejscowość: Kempten
Pochwały: 1

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

Postprzez kukaszr » 30 Wrz 2008, 22:43

PostUA:


niunka napisał(a):Moze to jest jakas drobnostka,ale np dodanie ikonek systemowych i przegladarki,chodzi o to zeby tak jakby w podpisie wyswietlala sie ikonka kto jaki ma system i jaka przegladarke,nieraz ktos o czyms pisze a nie wiadomo nawet na jakim systemie pracuje i trzeba sie domyslac,albo pytac zamias odrazu dac konkretna odpowiedz.


Świetny pomysł!
kolejny postulat można dopisać do naszej listy ;-) Wreszcie zobacze kto tu ma Opere ;-) ;-)
Chciałbym umrzeć we śnie jak mój dziadek... a nie jak jego pasażerowie głośno krzycząc :D
Awatar użytkownika
kukaszr
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2050
Dołączenie: 29 Gru 2005, 12:16
Miejscowość: Poznań
Pochwały: 2

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

Postprzez Mirahz » 01 Paź 2008, 18:52

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; pl; rv:1.9.0.3) Gecko/2008092417 Firefox/3.0.3


Zmiany jakie nastapily w ciagu doby:
- scalone dzialy Unix / Linux oraz Inne typy OS w jeden,
- pojawilo sie Subforum "Umów się na rozgrywkę" dla "Strefa Gracza",
- subfora dla "Demonstracje, Poradniki" + zatwierdzanie poradnikow/wiadomosci przez moderatora,
- brak informacji o moderatorach dla poszczegolnych dzialow (czytelniejsze tytuly dzialow),
- mod "aktywni użytkownicy w ciągu ostatnich 24 godzin" .
- mod wyswietlajacy informacje o systemie i przegladarce uzytkownika (pod tytulem wiadomosci),
- nowy regulamin w dziale "Bezpieczenstwo".

Tyle pamietam.
Awatar użytkownika
Mirahz
Administrator
Administrator
 
Posty: 1802
Dołączenie: 10 Maj 2004, 20:40
Miejscowość: Polska
Pochwały: 6
Sprzęt: Samsung NP530, Huawei P30 Pro

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

Postprzez kukaszr » 01 Paź 2008, 19:16

PostUA: Opera/9.52 (Windows NT 5.1; U; pl)


jedno małe pytanko.co to znaczy w informacji o systemie i przegladarce uzytkownika np: "Gecko/2008092417"?
Chciałbym umrzeć we śnie jak mój dziadek... a nie jak jego pasażerowie głośno krzycząc :D
Awatar użytkownika
kukaszr
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2050
Dołączenie: 29 Gru 2005, 12:16
Miejscowość: Poznań
Pochwały: 2

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

Postprzez Bozz » 01 Paź 2008, 19:33

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.0.3) Gecko/2008092417 Firefox/3.0.3


Awatar użytkownika
Bozz
Moderator
Moderator
 
Posty: 2862
Dołączenie: 21 Sie 2006, 14:08
Miejscowość: 49°54' N 21°03' E
Pochwały: 20

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

Postprzez LucaS » 01 Paź 2008, 23:05

PostUA: Opera/9.60 (X11; Linux i686; U; en) Presto/2.1.1


Wg mnie jako subforum do FreePost'u można by wrzucić Film i Muzykę.
Było, minęło...
LucaS
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2820
Dołączenie: 11 Maj 2006, 21:45
Pochwały: 7

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

Postprzez niunka » 02 Paź 2008, 11:34

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.0.3) Gecko/2008092417 Firefox/3.0.3


LucaS napisał(a):Wg mnie jako subforum do FreePost'u można by wrzucić Film i Muzykę.


I gielde
a kodeki i nagrywanie CD/DVD jako subfora do Obróbka Foto, Audio, Video.
Ewentualnie filmy i muzyke tez do multimediow,bo jakby nie byla sa to multimedia
I Telefonia komórkowa - GSM, UMTS,mozna by polaczyc z Sieć Internet, Sieci LAN, WLAN,
Tak mi sie wydaje ze bylo by wszystko jakos bardziej tematycznie polaczone.
Awatar użytkownika
niunka
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2410
Dołączenie: 08 Maj 2005, 15:21
Miejscowość: Kempten
Pochwały: 1

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

Postprzez LucaS » 02 Paź 2008, 19:58

PostUA: Opera/9.60 (X11; Linux i686; U; en) Presto/2.1.1


Kilka wartych uwagi styli, które mogłoby być wgrane (oczywiście niektóre zmodyfikować lekko, np ikonki podświetlające o nowych postach, itp)

[strona nie jest już dostępna] < -- tu tylko imho ikony właśnie zmienić (te obok nazw kategorii, na białe koło zębate te z loga instalek i pomarańczowe - gdy jest nowy post w dziale)

[strona nie jest już dostępna] < -- ciekawa alternatywa

[strona nie jest już dostępna] < -- to też ciekawa alternatywa

[strona nie jest już dostępna] < -- no i to też nawet ciekawe


Byłoby w czym wybierać i chyba każdemu by się dogodziło.



I jeszcze kilka moich propozycji, jak szaleć to szaleć!
[strona nie jest już dostępna]
[strona nie jest już dostępna]


A co do rozmieszczenia i tematyki i działów to ja bym miał jeszcze inną koncepcję, ale na to jest już za późno - za dużo tematów trzeba byłoby przenosić, sortować itp. Modzi mieli by roboty na 2 tygodnie ;)
Było, minęło...
LucaS
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2820
Dołączenie: 11 Maj 2006, 21:45
Pochwały: 7

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

Postprzez pavko89 » 03 Paź 2008, 00:07

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; pl; rv:1.9.0.3) Gecko/2008092417 Firefox/3.0.3


odnośnie postu Lucasa wg. mnie śmieszne by było żeby tak wielki portal jechał na darmowe skórce, warto by było zrobić jakiś miły dla oka projekt i go wdrożyć. Ja bym jeszcze połączył działy muzyka film i może gry w jeden Multimedia aha i jeszcze odnośnie poradników wszystkie są pozamykane. Warto by było otworzyć jakiś temat z pytaniami odnośnie tych poradników. Po prost czasami userzy nie radzą sobie, jest jakiś błąd albo nie działa jakiś obrazek. Warto taki temat otworzyć :wink:

No i jeszcze proponowałbym wrzucić trochę na luz :)

Pozdrawiam jak coś mi przyjdzie na myśl to się odezwę.
Awatar użytkownika
pavko89
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 707
Dołączenie: 05 Kwi 2006, 20:23

PoprzedniaNastępna

Powróć do Komunikaty

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników