TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Propozycje zmian na forum

Komunikaty związane ze stroną INSTALKI.pl oraz FORUM.

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

Postprzez kukaszr » 03 Paź 2008, 00:20

PostUA: Opera/9.52 (Windows NT 5.1; U; pl)


[strona nie jest już dostępna]

Ten skin jest genialny! logo instalki.pl i jechane ;-)
Chciałbym umrzeć we śnie jak mój dziadek... a nie jak jego pasażerowie głośno krzycząc :D
Awatar użytkownika
kukaszr
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2050
Dołączenie: 29 Gru 2005, 12:16
Miejscowość: Poznań
Pochwały: 2

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

Postprzez LucaS » 03 Paź 2008, 06:58

PostUA: Opera/9.60 (X11; Linux i686; U; en) Presto/2.1.1


pavko89 napisał(a):odnośnie postu Lucasa wg. mnie śmieszne by było żeby tak wielki portal jechał na darmowe skórce,

To samo można by powiedzieć o skrypcie. Też darmowy - kurde wstyd normalnie ;) Dawać vB albo IPB :twisted: :P
Było, minęło...
LucaS
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2820
Dołączenie: 11 Maj 2006, 21:45
Pochwały: 7

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

Postprzez Mirahz » 03 Paź 2008, 13:40

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; pl; rv:1.9.0.3) Gecko/2008092417 Firefox/3.0.3


pavko89 napisał(a):
No i jeszcze proponowałbym wrzucić trochę na luz :)



Jestem za. Wiecej luzu i ludzkiego podejscia :) Co do skorki, to rowniez chcialbym, zeby byla oryginalna... Te projekty ktore podal LucaS sa dla mnie niestety slabe i widzialem je na roznych forach :| Kiedys o nich myslalem, ale to bylo dawno :)
Awatar użytkownika
Mirahz
Administrator
Administrator
 
Posty: 1802
Dołączenie: 10 Maj 2004, 20:40
Miejscowość: Polska
Pochwały: 6
Sprzęt: Samsung NP530, Huawei P30 Pro

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

Postprzez pavko89 » 03 Paź 2008, 22:39

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; pl; rv:1.9.0.3) Gecko/2008092417 Firefox/3.0.3


LucaS napisał(a):
pavko89 napisał(a):odnośnie postu Lucasa wg. mnie śmieszne by było żeby tak wielki portal jechał na darmowe skórce,

To samo można by powiedzieć o skrypcie. Też darmowy - kurde wstyd normalnie ;) Dawać vB albo IPB :twisted: :P


napisanie skryptu a zrobienie skorki to dwa inne swiaty
Awatar użytkownika
pavko89
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 707
Dołączenie: 05 Kwi 2006, 20:23

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

Postprzez gringo » 05 Paź 2008, 21:56

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.0.3) Gecko/2008092417 Firefox/3.0.3


No cóż ja zaproponuje tak jak większość osób które tu pisały wrócić do starego wyglądu forum, było ciekawsze.
Wrócić do pochwał i ostrzeżeń. Bardzo dobra rzecz ponieważ wiadomo kto ci na post odpowiada "idiota" za przeproszeniem czy fachowiec który zna się na rzeczy.
Nowe rangi też fajna rzecz, taka nagroda dla aktywnych.
Bany i usunięcia kont użytkowników którzy mają "sieczkę w głowię" tzn. piszą głupoty i dostają ostrzeżenia załóżmy 5 ostrzeżeń i blokada konta na tydzień.
Więcej konkursów niekoniecznie za nagrody materialne w prawdziwym życiu. Mogą być za np. Jakiś baner który będą widzieli inni użytkownicy.
I oczywiście najważniejsze z rzeczy poszerzenie kategorii o "kupię" i "sprzedam" ale tylko ogłoszenia związane z komputerami. Pewnie niektórzy z was się na to nie zgodzą tłumacząc się tym że będą tam głupoty wypisywanie w stylu "sprzedam meble" wtedy usunięcie oferty i ostrzeżenie albo ban dla użytkownika.
Mam nadzieję że wprowadzicie choć 1 zmianę i będzie dobrze.

Pozdrawiam Gringo :D (lubię być oficjalny)
Pomogłem? Daj plusik
Awatar użytkownika
gringo
Postujący
Postujący
 
Posty: 195
Dołączenie: 23 Maj 2008, 19:59

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

Postprzez kukaszr » 06 Paź 2008, 19:00

PostUA: Opera/9.60 (Windows NT 5.1; U; pl) Presto/2.1.1


gringo napisał(a):Bany i usunięcia kont użytkowników którzy mają "sieczkę w głowię" tzn. piszą głupoty i dostają ostrzeżenia załóżmy 5 ostrzeżeń i blokada konta na tydzień.
-ta funckja istnieje tyle, że nikt nie jest aż tak nadgorliwy aby oby odrazu banować.


gringo napisał(a):I oczywiście najważniejsze z rzeczy poszerzenie kategorii o "kupię" i "sprzedam" ale tylko ogłoszenia związane z komputerami. Pewnie niektórzy z was się na to nie zgodzą tłumacząc się tym że będą tam głupoty wypisywanie w stylu "sprzedam meble" wtedy usunięcie oferty i ostrzeżenie albo ban dla użytkownika.
-aleś Ty agresywny, a może ktoś by chciał nowe mebelki od jakiegoś użytkownika :D Nie tylko komputerami świat żyje.
Wszystkich byś chciał odrazu banować :D Co do podgrup "kupie" "sprzedam" jestem za :)
Chciałbym umrzeć we śnie jak mój dziadek... a nie jak jego pasażerowie głośno krzycząc :D
Awatar użytkownika
kukaszr
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2050
Dołączenie: 29 Gru 2005, 12:16
Miejscowość: Poznań
Pochwały: 2

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

Postprzez Mirahz » 07 Paź 2008, 16:34

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; pl; rv:1.9.0.3) Gecko/2008092417 Firefox/3.0.3


gringo napisał(a):No cóż ja zaproponuje tak jak większość osób które tu pisały wrócić do starego wyglądu forum, było ciekawsze.
Wrócić do pochwał i ostrzeżeń. Bardzo dobra rzecz ponieważ wiadomo kto ci na post odpowiada "idiota" za przeproszeniem czy fachowiec który zna się na rzeczy.
Nowe rangi też fajna rzecz, taka nagroda dla aktywnych.
Bany i usunięcia kont użytkowników którzy mają "sieczkę w głowię" tzn. piszą głupoty i dostają ostrzeżenia załóżmy 5 ostrzeżeń i blokada konta na tydzień.
Więcej konkursów niekoniecznie za nagrody materialne w prawdziwym życiu. Mogą być za np. Jakiś baner który będą widzieli inni użytkownicy.
I oczywiście najważniejsze z rzeczy poszerzenie kategorii o "kupię" i "sprzedam" ale tylko ogłoszenia związane z komputerami. Pewnie niektórzy z was się na to nie zgodzą tłumacząc się tym że będą tam głupoty wypisywanie w stylu "sprzedam meble" wtedy usunięcie oferty i ostrzeżenie albo ban dla użytkownika.
Mam nadzieję że wprowadzicie choć 1 zmianę i będzie dobrze.

Pozdrawiam Gringo :D (lubię być oficjalny)


Stary wyglad forum uzyskasz wchodzac -> "Panel użytkownika" -> "Preferencje forum" -> "Mój styl Forum:" -> "subsilver2".
Wyglad forum moze ulegnie zmianie, ale nie bedzie to stary zjechany styl (mowa o subsilver2).
Ostrzezenia i bany sa aktywne :) Natomiast ostrzezenia nie sa wyswietlane. Co do pochwal to rozne sa opinie na ten temat.
Ostatnio skonczyl sie konkurs na najlepszego uzytkownika miesiaca (trwal kilka miesiecy). Obecnie trwa konkurs na najlepsza demonstracje/poradnik/tutorial. Mysle, ze bedziemy stale myslec cos w tym kierunku.
W dziale Giełda mozna zamieszczac oferty zwiazane ze wszystkim (zdrowy rozsadek) i raczej to sie nie zmieni. Mysle, ze gdy dzial bedzie mial wieksze zainteresowanie, to wtedy zrobimy podzial.

Dzieki za post.
Awatar użytkownika
Mirahz
Administrator
Administrator
 
Posty: 1802
Dołączenie: 10 Maj 2004, 20:40
Miejscowość: Polska
Pochwały: 6
Sprzęt: Samsung NP530, Huawei P30 Pro

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

Postprzez LucaS » 07 Paź 2008, 19:56

PostUA: Opera/9.60 (X11; Linux i686; U; en) Presto/2.1.1


Mirahz napisał(a):Mysle, ze gdy dzial bedzie mial wieksze zainteresowanie, to wtedy zrobimy podzial.

Ja bym proponował teraz, póki jest mało tematów tam. Bo potem jak będzie ich dużo to będzie roboty w przenoszeniu ich do nowych subfor ;)

EDIT:

W poradnikach brakuje mi jednego, ważnego subforum... a mianowicie LINUX !
Jestem w trakcie tworzenia poradnika, jeśli mozna to tak nazwać, nt Linuksa no i teraz się kapłem, że nie ma gdzie go wlożyc :mrgreen:
Było, minęło...
LucaS
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2820
Dołączenie: 11 Maj 2006, 21:45
Pochwały: 7

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

Postprzez Mirahz » 11 Paź 2008, 00:18

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; pl; rv:1.9.0.3) Gecko/2008092417 Firefox/3.0.3


Kolejne zmiany:

- w rubryce "ostatni post" pojawil sie ostatni temat.
- dodane zostaly pochwaly/plusy, ostrzezenia sa widoczne
- "Film", "Muzyka", "Gielda" jako poddzialy "Free Post".

Tyle pamietam.
Awatar użytkownika
Mirahz
Administrator
Administrator
 
Posty: 1802
Dołączenie: 10 Maj 2004, 20:40
Miejscowość: Polska
Pochwały: 6
Sprzęt: Samsung NP530, Huawei P30 Pro

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

Postprzez LucaS » 13 Paź 2008, 23:09

PostUA: Opera/9.60 (X11; Linux i686; U; pl) Presto/2.1.1


Szkoda, że mozna podglądnąć tylko pochwały, a nie ostrzeżenia [cudze, za co i od kogo] :razz:
Było, minęło...
LucaS
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2820
Dołączenie: 11 Maj 2006, 21:45
Pochwały: 7

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

Postprzez Mirahz » 14 Paź 2008, 13:14

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; pl; rv:1.9.0.3) Gecko/2008092417 Firefox/3.0.3


Bez przesady ;) I tak za duzo informacji jest widocznych.
Awatar użytkownika
Mirahz
Administrator
Administrator
 
Posty: 1802
Dołączenie: 10 Maj 2004, 20:40
Miejscowość: Polska
Pochwały: 6
Sprzęt: Samsung NP530, Huawei P30 Pro

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

Postprzez mateusz x man » 14 Paź 2008, 17:33

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; pl; rv:1.9.0.3) Gecko/2008092417 Firefox/3.0.3


W związku z wprowadzeniem pochwał, proponował bym zakaz umieszczania u podpisach próśb o plusy ("Pomogłem??? Daj plus"; itp.), jak to miało miejsce wcześniej.
mateusz x man
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 750
Dołączenie: 09 Cze 2007, 13:15
Miejscowość: Kielce
Pochwały: 2

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

Postprzez LucaS » 14 Paź 2008, 17:37

PostUA: Opera/9.60 (X11; Linux i686; U; pl) Presto/2.1.1


mateusz x man napisał(a):W związku z wprowadzeniem pochwał, proponował bym zakaz umieszczania u podpisach próśb o plusy ("Pomogłem??? Daj plus"; itp.), jak to miało miejsce wcześniej.

A w czym Ci to przeszkadza?
Było, minęło...
LucaS
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2820
Dołączenie: 11 Maj 2006, 21:45
Pochwały: 7

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

Postprzez mateusz x man » 14 Paź 2008, 17:39

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.0; pl; rv:1.9.0.3) Gecko/2008092417 Firefox/3.0.3


To jest tak jak by ktoś się upominał o plusa, za to że pomógł.

PS. O co chodzi z tym -->"Autor postu dostał z płaskiego."
Ostatnio edytowany przez mateusz x man 14 Paź 2008, 17:47, edytowano w sumie 2 razy
mateusz x man
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 750
Dołączenie: 09 Cze 2007, 13:15
Miejscowość: Kielce
Pochwały: 2

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

Postprzez LucaS » 14 Paź 2008, 17:41

PostUA: Opera/9.60 (X11; Linux i686; U; pl) Presto/2.1.1


mateusz x man napisał(a):To jest tak jak by ktoś się upominał o plusa, za to że pomógł.

PS. O co chodzi z tym -->"Autor postu dostał z płaskiego."


Rozumiem pisanie w poście. Takie żebranie o plusy. Ale podpis? Daj spokój, niech sobie ludzie wpisują co chcą, byleby zgodne z regulaminem. Nie zwracaj na to uwagi po prostu.



@Mirahz
Można jakoś wyłączyć informowanie o dostaniu pochwały na PW?
Było, minęło...
LucaS
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2820
Dołączenie: 11 Maj 2006, 21:45
Pochwały: 7

PoprzedniaNastępna

Powróć do Komunikaty

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron