Komunikaty związane ze stroną INSTALKI.pl oraz FORUM.
Zablokowany temat

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

14 Paź 2008, 18:18

Mozna to zrobic, ale mysle, ze informacja o pochwale jest wskazana.

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

14 Paź 2008, 18:27

Aha, OK. Miałem nadzieje, że każdy indywidualnie może sobie wyłączyć, ale skoro nie to niech będzie jak jest ;)

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

14 Paź 2008, 22:24

A mam pytanie bo widzę możliwość zobaczenia za co ktoś dostał pochwałę....a co jeśli chcę zobaczyć za co dostał osobnik ostrzeżenie.... nie wiem czy Ja źle patrzę ale nie widzę takiej możliwości ?

Jeśli byłaby możliwość dodania tej opcji to jestem ZA... :)


Pozdrawiam.

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

14 Paź 2008, 22:27

Nie można zobaczyć powodu otrzymania ostrzeżenia. Też jestem za tym aby była taka możliwość.

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

14 Paź 2008, 22:32

Pisałem o tym ;] Mirahz się nie zgodził. Jest na poprzedniej stronie parę postów od dołu. :P

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

14 Paź 2008, 22:34

LucaS napisał(a):Pisałem o tym ;] Mirahz się nie zgodził. Jest na poprzedniej stronie parę postów od dołu. :P


O przepraszam Moje niedopatrzenie :).

Ale z tego co pamiętam wcześniej była taka możliwość....(na wcześniejszej wersji forum) chyba że w tym przypadku też się mylę?

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

19 Paź 2008, 17:49

Dodano kolejnego moda: "Szybka odpowiedz" (w stylu subsilver2 przycisk "quickreply").

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

19 Paź 2008, 17:50

No w końcu się doczekałem na mojego kochanego moda

Dziękuję

:)

Edit::

A co powiecie na to aby na forum zostały obniżone progi dotychczsowych rang oraz pojawiły się nowe rangi specjalne?

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

19 Paź 2008, 21:39

Można by się nad tym zastanowić, zawsze to jakieś urozmaicenie. Jak inni to widzą?

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

19 Paź 2008, 21:47

Bozz napisał(a):Można by się nad tym zastanowić, zawsze to jakieś urozmaicenie. Jak inni to widzą?



Ja tam jestem jak najbardziej ZA.

A co szybkiej odpowiedzi można by dodać emotki ?

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

19 Paź 2008, 21:56

A czym się różni szybka odpowiedź od zwykłej :?:

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

19 Paź 2008, 21:58

Tym że szybka odpowiedź nie przenosi Cię do nowej podstrony.... a okienko do pisania pojawia się zaraz pod ostatnim postem.

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

20 Paź 2008, 06:03

Emotki może też ale przydało by się zwykłe bbcode czy jak to tam się nazywa (quote, code), aby było zawsze widoczne i nie trzebabyło ręcznie wpisywać

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

20 Paź 2008, 08:37

W szybkiej odpowiedzi jest imho najwazniejsze cytowanie selektywne.... mam nadzieje, że się z biegiem czasu pojawi.

Re: Zmiany, zmiany, zmiany...

20 Paź 2008, 21:46

Sorki, że pod pod postem ale ważne...
Dlaczego w profilu nie wyświetla mi się data ostatniej wizyty? Funkcji ukrywania na forum już nie ma więc coś jest nie tak... przelogowywałem się nie raz i dalej to samo.
Zablokowany temat