TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Obróbka Foto, Audio, Video

Tematy związane z obróbka, edycją, konwersją plików foto, audio oraz video.
  • Tematów
    Odpowiedzi
    Wyświetleń
    Ostatni post
  • Sygna dla fanów INSTALKI.PL
    przez Apollo 14 » 25 Wrz 2007, 20:27
    13 Odpowiedzi
    2848 Wyświetleń
    Ostatni post przez rumun Zobacz ostatni post
    28 Wrz 2007, 14:08
  • szukam: kompresja wielu filmikow avi o roznych rozdz. i fps
    przez mushin » 14 Wrz 2007, 17:35
    1 Odpowiedzi
    1679 Wyświetleń
    Ostatni post przez mushin Zobacz ostatni post
    22 Wrz 2007, 14:56
  • Problem z VirtualDub..
    przez Pacior » 19 Wrz 2007, 19:53
    2 Odpowiedzi
    1888 Wyświetleń
    Ostatni post przez Pacior Zobacz ostatni post
    20 Wrz 2007, 18:06
  • Problem z movie maker
    przez andrez25 » 17 Wrz 2007, 22:39
    0 Odpowiedzi
    3035 Wyświetleń
    Ostatni post przez andrez25 Zobacz ostatni post
    17 Wrz 2007, 22:39
  • Sub Edit Player Napisy
    przez VampirLord » 14 Wrz 2007, 00:21
    0 Odpowiedzi
    2446 Wyświetleń
    Ostatni post przez VampirLord Zobacz ostatni post
    14 Wrz 2007, 00:21
  • Poszukuje programu zdjecie->rysunek
    przez wojtas1125554 » 08 Wrz 2007, 22:21
    3 Odpowiedzi
    5715 Wyświetleń
    Ostatni post przez wojtas1125554 Zobacz ostatni post
    09 Wrz 2007, 11:50
  • poszukuje programu do robienia pokazów slajdów
    przez rafi6233 » 07 Wrz 2007, 21:48
    6 Odpowiedzi
    6350 Wyświetleń
    Ostatni post przez Bozz Zobacz ostatni post
    08 Wrz 2007, 10:49
  • Zrzucanie filmow z internetu
    przez d3th » 07 Wrz 2007, 21:38
    4 Odpowiedzi
    3029 Wyświetleń
    Ostatni post przez d3th Zobacz ostatni post
    07 Wrz 2007, 22:20
  • szukam programu do przeróbki filmu avi
    przez rafi6233 » 06 Wrz 2007, 19:37
    2 Odpowiedzi
    5722 Wyświetleń
    Ostatni post przez rafi6233 Zobacz ostatni post
    07 Wrz 2007, 21:40
  • obróbka filmów
    przez travek » 04 Wrz 2007, 15:34
    1 Odpowiedzi
    1957 Wyświetleń
    Ostatni post przez pavko89 Zobacz ostatni post
    04 Wrz 2007, 16:08
  • Windows Movie Maker - problem z zapisywaniem pliku filmowego
    przez Lady Sylwia » 31 Sie 2007, 14:37
    2 Odpowiedzi
    3484 Wyświetleń
    Ostatni post przez Lady Sylwia Zobacz ostatni post
    31 Sie 2007, 15:48
  • poszukuję programu do wycięcia muzyki z filmu
    przez rosio23 » 31 Sie 2007, 12:43
    1 Odpowiedzi
    2346 Wyświetleń
    Ostatni post przez Bozz Zobacz ostatni post
    31 Sie 2007, 13:46
  • POTRZEBNY PROGRAM DO PODKLADU MUZYCZNEGO ZDJEC
    przez mariope » 30 Sie 2007, 21:03
    4 Odpowiedzi
    6230 Wyświetleń
    Ostatni post przez mariope Zobacz ostatni post
    31 Sie 2007, 13:16
  • dlaczego nie konwertuje?
    przez ania_149 » 28 Sie 2007, 12:44
    2 Odpowiedzi
    1706 Wyświetleń
    Ostatni post przez fugas761 Zobacz ostatni post
    29 Sie 2007, 21:47
  • poszukuje dobrego programu do obróbki video
    przez rosio23 » 28 Sie 2007, 13:31
    5 Odpowiedzi
    2192 Wyświetleń
    Ostatni post przez rosio23 Zobacz ostatni post
    28 Sie 2007, 21:03
  • Przyspieszanie filmu
    przez darken2 » 28 Sie 2007, 09:57
    0 Odpowiedzi
    1800 Wyświetleń
    Ostatni post przez darken2 Zobacz ostatni post
    28 Sie 2007, 09:57
  • zapis gry na plycie
    przez jaho48 » 24 Sie 2007, 21:23
    2 Odpowiedzi
    1774 Wyświetleń
    Ostatni post przez banan Zobacz ostatni post
    24 Sie 2007, 22:04
  • Podlaczenie kompa z telewizorem
    przez fugas761 » 24 Sie 2007, 13:13
    6 Odpowiedzi
    2601 Wyświetleń
    Ostatni post przez fugas761 Zobacz ostatni post
    24 Sie 2007, 21:19
  • Jaka kamera DVD do 2000 zł?
    przez Mefisto » 24 Sie 2007, 16:02
    7 Odpowiedzi
    2887 Wyświetleń
    Ostatni post przez SlavesMaster Zobacz ostatni post
    24 Sie 2007, 21:17
  • Cos do przerabiania muzyki...
    przez Formulka9001 » 02 Lip 2007, 17:48
    6 Odpowiedzi
    4508 Wyświetleń
    Ostatni post przez nawrok888 Zobacz ostatni post
    23 Sie 2007, 19:55
  • chce poskładać kilka filmów avi i zmodyfikowć dźwiek
    przez kati120 » 23 Sie 2007, 17:06
    2 Odpowiedzi
    2000 Wyświetleń
    Ostatni post przez kati120 Zobacz ostatni post
    23 Sie 2007, 18:09
  • rmvb DVD lub avi
    przez bogddan » 12 Mar 2007, 18:08
    7 Odpowiedzi
    3732 Wyświetleń
    Ostatni post przez nawrok888 Zobacz ostatni post
    23 Sie 2007, 15:39
  • Podzielenie godzinnego nagrania
    przez Yoo! » 18 Sie 2007, 10:24
    4 Odpowiedzi
    2075 Wyświetleń
    Ostatni post przez Yoo! Zobacz ostatni post
    18 Sie 2007, 15:23
  • Problem z Windows Movie Maker
    przez Prz3m0 » 15 Sie 2007, 15:14
    6 Odpowiedzi
    3679 Wyświetleń
    Ostatni post przez Prz3m0 Zobacz ostatni post
    16 Sie 2007, 13:43
  • kamera
    przez w.bolo » 07 Sie 2007, 00:54
    2 Odpowiedzi
    1985 Wyświetleń
    Ostatni post przez w.bolo Zobacz ostatni post
    14 Sie 2007, 23:48
  • konwersja midi SMF1 NA SMF0
    przez 1966 » 30 Lip 2007, 10:35
    2 Odpowiedzi
    4987 Wyświetleń
    Ostatni post przez Pacior Zobacz ostatni post
    05 Sie 2007, 20:40
  • problem z serverem SHOUTcast
    przez gabool » 02 Sie 2007, 13:15
    2 Odpowiedzi
    1821 Wyświetleń
    Ostatni post przez gabool Zobacz ostatni post
    02 Sie 2007, 20:25
  • Jaki jest tytuł tej piosenki?
    przez wislak-15 » 02 Sie 2007, 18:37
    1 Odpowiedzi
    1792 Wyświetleń
    Ostatni post przez konrad18 Zobacz ostatni post
    02 Sie 2007, 19:05
  • Poszukuję programu do obróbki zdjęć.
    przez DIVERSS » 04 Cze 2007, 17:41
    4 Odpowiedzi
    9422 Wyświetleń
    Ostatni post przez gabool Zobacz ostatni post
    02 Sie 2007, 13:20
  • 2 sciezki w jednym pliku?
    przez vartoniusz » 26 Lip 2007, 21:00
    1 Odpowiedzi
    2114 Wyświetleń
    Ostatni post przez niunka Zobacz ostatni post
    30 Lip 2007, 09:34
  • Fraps problem
    przez Bezer » 13 Lip 2007, 19:13
    4 Odpowiedzi
    2209 Wyświetleń
    Ostatni post przez VampirLord Zobacz ostatni post
    18 Lip 2007, 16:58
  • Wtyczka do winampa
    przez rafalbronx » 13 Lip 2007, 17:43
    1 Odpowiedzi
    1918 Wyświetleń
    Ostatni post przez JEDREK Zobacz ostatni post
    16 Lip 2007, 21:44
  • wklejenie napisów w rmvb
    przez funkikoval » 08 Lip 2007, 18:53
    8 Odpowiedzi
    5117 Wyświetleń
    Ostatni post przez Bozz Zobacz ostatni post
    11 Lip 2007, 18:39
  • MWV ??
    przez bobo900 » 10 Lip 2007, 18:38
    1 Odpowiedzi
    1770 Wyświetleń
    Ostatni post przez jonny Zobacz ostatni post
    10 Lip 2007, 20:42
  • napisy do DVD
    przez scooter » 09 Lip 2007, 18:15
    0 Odpowiedzi
    1475 Wyświetleń
    Ostatni post przez scooter Zobacz ostatni post
    09 Lip 2007, 18:15
  • rmvb-napisy-zmiana formatu
    przez funkikoval » 04 Lip 2007, 18:21
    1 Odpowiedzi
    2097 Wyświetleń
    Ostatni post przez Bozz Zobacz ostatni post
    04 Lip 2007, 18:39
  • Rozszerzenie rozdzielczości :D
    przez lost » 03 Lip 2007, 08:40
    1 Odpowiedzi
    1657 Wyświetleń
    Ostatni post przez kukaszr Zobacz ostatni post
    04 Lip 2007, 11:44
  • Przeróbka
    przez rafalbronx » 26 Cze 2007, 11:54
    1 Odpowiedzi
    1982 Wyświetleń
    Ostatni post przez 1jaa Zobacz ostatni post
    26 Cze 2007, 20:00
  • film w formacie .flv
    przez rapod1 » 24 Cze 2007, 10:54
    3 Odpowiedzi
    1902 Wyświetleń
    Ostatni post przez piotrek234 Zobacz ostatni post
    24 Cze 2007, 12:30
  • Potoshop CS2 - problem z instalacja
    przez SKOWRON » 23 Cze 2007, 14:12
    2 Odpowiedzi
    1969 Wyświetleń
    Ostatni post przez fiedzio Zobacz ostatni post
    23 Cze 2007, 22:27
  • ARES
    przez MANOLOSANCZEZ » 22 Cze 2007, 19:09
    0 Odpowiedzi
    2651 Wyświetleń
    Ostatni post przez MANOLOSANCZEZ Zobacz ostatni post
    22 Cze 2007, 19:09
  • Program do obróbki mp3
    przez maxburg » 13 Cze 2007, 18:56
    3 Odpowiedzi
    2789 Wyświetleń
    Ostatni post przez maxburg Zobacz ostatni post
    18 Cze 2007, 11:12
  • Alkochol 120%
    przez Tadzos » 13 Maj 2007, 20:24
    5 Odpowiedzi
    8566 Wyświetleń
    Ostatni post przez endriu003 Zobacz ostatni post
    12 Cze 2007, 20:59
  • Tytuł Piosenki
    przez wislak-15 » 10 Cze 2007, 14:42
    1 Odpowiedzi
    1860 Wyświetleń
    Ostatni post przez LucaS Zobacz ostatni post
    10 Cze 2007, 15:56
  • Szukam programu ktorym wytnę muzykę z filmu.
    przez hubix » 01 Cze 2007, 22:04
    1 Odpowiedzi
    1689 Wyświetleń
    Ostatni post przez LucaS Zobacz ostatni post
    01 Cze 2007, 22:37
  • Problem z Filmikami... Potrzebuje odpowiedzi... NAPRAWDE
    przez WieChu ZiooM » 09 Maj 2007, 21:40
    4 Odpowiedzi
    2196 Wyświetleń
    Ostatni post przez Kara Zobacz ostatni post
    30 Maj 2007, 13:57
  • jak zgrać film
    przez łysy » 22 Mar 2007, 23:35
    4 Odpowiedzi
    2682 Wyświetleń
    Ostatni post przez mietowy83 Zobacz ostatni post
    20 Maj 2007, 15:13
  • WinAVI
    przez chalik » 15 Maj 2007, 15:25
    3 Odpowiedzi
    2266 Wyświetleń
    Ostatni post przez Bozz Zobacz ostatni post
    15 Maj 2007, 20:19
  • Potrzebna pilna pomoc!!
    przez tinve » 09 Maj 2007, 20:08
    1 Odpowiedzi
    1754 Wyświetleń
    Ostatni post przez Bozz Zobacz ostatni post
    09 Maj 2007, 20:21
  • aac+
    przez madezryps17 » 05 Maj 2007, 16:56
    2 Odpowiedzi
    3373 Wyświetleń
    Ostatni post przez Bozz Zobacz ostatni post
    05 Maj 2007, 20:47

PoprzedniaNastępna

Powróć do Strona główna



Zezwolenia forum

Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum